NASA відновить спостереження за криосферою Землі, найбільш холодними регіонами планети, в число яких входять льодовики, морський лід, сніжні покриви і вічна мерзлота, повідомляється на сайті агентства.

Відзначається, що космічне агентство має намір спостерігати за "найбільш вразливими, але віддаленими регіонами планети". Для спостережень будуть запущені дві супутникові місії, які допоможуть спостерігати з космосу.

"Зміни в криосфере, які часто зачіпають віддалені регіони впливають на людей по всьому світу: рівень моря піднімається, глобально впливає на берегову лінію, більше мільярда людей залежать від води із снігового покриву, льодовий покрив Північного Льодовитого океану впливає на клімат всієї планети", - йдеться в повідомленні від агентства.

Нові місії NASA дозволять виміряти зміни висоти льоду, обсягу підземних вод та інші важливі показники. Перша місія буде запущена вже навесні, а друга – восени цього року.

Популярні новини зараз

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Раніше повідомлялося, що вчені припускають, що життя на нашій планеті могло зародитися завдяки комети, яка могла принести на Землю молекули і амінокислоти, які миттєво пристосувалися до місцевих кліматичних умов. Щоб підтвердити цю теорію, вчені пропонують відправити до відомої комети Чурюмова-Герасименко місію CAESAR ("Цезар"), для взяття зразків.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що марсохід NASA відсвяткував ювілей.