Фахівці з американської організації NASA, що займається вивченням космічних глибин, зізналися, що самі вірять в інопланетну форму життя. Про це повідомляє «Сьогодні».

Група астронавтів з американської організації, відповідаючи на запитання журналістів під час зйомок серіалу One Strange Rock, зізналися, що вірять в інші цивілізації, розкидані на просторах нашої неосяжного Всесвіту. Проблема тільки в тому, що крім віри в інші форми життя, експертам потрібно надати науковому співтовариству більш вагомі докази. А поки зібрати їх не вдалося жодному астрономічного центру.

Свою думку про те, що у людини можуть знайтися побратими по розуму десь за межами рідної планети, висловив авторитетний канадський фахівець Кріс Хадфилд. Астронавт, який пробув у космосі близько чотирьох тисяч годин заявив, що якщо вченим вдалося довести, що кожна зірка має власні планети, то тепер залишиться тільки залучити математику для підтвердження інших гіпотез.

Згоден зі своїм колегою по цеху і колишній астронавт Джефф Хоффман. Фахівець вважає, що десь у Всесвіті може існувати інша життя, але для того, щоб заявити про це привселюдно, науковим співробітникам доведеться ще пошукати вагомі докази.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

Мей Джеймісон, яка є першою представницею жінок-афроамериканок в космосі, повідомила, що наукова спільнота має зробити все, щоб відшукати правдоподібні аргументи на користь поки ще теорії існування позаземної форми життя.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Землі загрожує реальна небезпека зіткнення з астероїдом незвичайної форми по імені Таутатіс. Вага космічного гіганта досягає вражаючою позначки в 50 мільйонів тонн.

За формою це космічне тіло нагадує арахіс. Саме незвичайна форма, а також значний обсяг становлять небезпеку. Якщо астероїд зіткнеться з нашою планетою, то не згорить повністю, а розпадеться на фрагменти. Шкоди від них буде не менш значний, ніж від цілого астероїда.

Як писав портал "Знай.uа", група дослідників з використанням телескопа "Хаббл" отримав зображення "зоряних ясел" з туманності NGC 346. Про це повідомляється на офіційному сайті NASA.

В цьому регіоні розташовується безліч молодих блакитних зірок, які формуються з гравітаційно-руйнуючого газу.