Істоти з іншої планети – хто вони? Прямолінійні і досить недовірливі до нас із вами, тому що зазвичай вважають за краще триматися осторонь, на безпечній дистанції.

Втім, іноді військові моряки натрапляють на їх секретні місця розташування. Вірити в це чи ні – справа кожного. Але роками на дні океану та невеликих водойм можуть існувати сили, протилежні всьому, що є на планеті. Всього їх як мінімум п'ять, а саме:

Узбережжя Малібу

Береги Каліфорнії – саме та територія, де найчастіше бачили НЛО. Поки що для вчених гіпотеза про штучний підводний об'єкт на дні Атлантичного океану, неподалік від Малібу, виглядає достовірною. Довести це не вдалося, а скептики в свою чергу кажуть, що це всього навсього злам океанського шельфу.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Острів Паффін

Очевидці нерідко зізнавалися: бачили вогняні спалахи, які спускаються під воду, долучили до досліджень і місцевих уфологів. Перша фотографія була зроблена ще в 1974 році. Як відомо, ця область фігурує в древніх Уельських легендах як підводне королівство Кантрер Гвелод, населене міфічними істотами – збіг?

Озеро Онтаріо

Мешканець Гамільтона чотири роки тому прийшов до копів із дивною заявою: бачив кілька об'єктів, що світилися, а потім зникли під хвилями. Всі з нього посміялися та й годі. Але потім історія повторилася. Схоже бачив шериф та два його помічника.

Нова Зеландія, підводний коридор

Згідно висновку дослідників, весь район біля Північного острова може бути величезною підводної базою прибульців. Вперше про небувалу активність заговорили в березні 1995 року. Відтоді перелякані туристи інколи тікають від "люмінісцентних вогнів" невідомого походження.

Темні води Ері

Одне з п'яти великих озер Північної Америки, контролюється уфологами постійно. Професор фізики Пенсільванського університету Робін Своуп у 2011 році повідомив про літаючі тарілки, а в 1988 році, як стверджує вчений, дивний корабель пішов під воду і зник на очах у кількох остовпілих рибалок.

Дивіться: артефакти прибульців

Як повідомляв портал "Знай.ua", неймовірна знахідка археологів перекреслила уявлення про світ.