Часто дітьми ми любили бавитися біля водоймищ, годуючи риб, вишукуючі камінці.

Герой цього ролика маленький хоопчик, який спокійно кидав у воду крихти, став очевидцем величезного монстра, який винирнув з глибоких морських пучин, вочевидь також поласувати крихтами хліба для риб.

Але біологи в свою чергу пояснюють, що загадковою рибою міг виявитися звичайнісінький скат, про що свідчать широкі лопасті його плавників.

Знай.uа також нагадує, в Одеській області відразу в декількох придунайських озерах виявили мохнаторукого китайського краба - в Україні це вперше, зазвичай ракоподібне водиться в Жовтому морі.

Популярні новини зараз
Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла В Україні почнуть масово карати ухилянтів – коли чекати перших штрафів від ТЦК Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії
Показати ще

"Знахідка досить великого розміру - 8 см, при тому, що звичайні розміри китайського краба становлять 7 см", - пишуть ЗМІ.

"Цей мешканець має одну цікаву особливість - перебиратися з річки в річку він може навіть по суші, долаючи вододіли вночі, коли випаде роса. Розмножується краб в солонуватих водах гирла річок", - поділився Сергій Кудряшов - старший науковий співробітник Одеського центру Південного НДІ морського рибного господарства і океанографії.

Також нагадаємо, нещодавно рибак просто дивом врятувався від морського чудовиська, який потрапив в об'єктив квадрокоптера Дмитра Караніколова.

Про це повідомляють ЗМІ.

Знімок був зроблений в найдраматичніший момент, коли монстр підплив до судна на максимально близьку відстань. Тим дивніше реакція "жертви" нападу. Виявилося, що філіппінець нітрохи не злякався небезпеки - навпаки. Він позіхав і потягався, всім виглядом демонструючи повну байдужість до "планам" гігансткого морського мешканця.

Група вчених з Нової Зеландії планує розгадати таємницю так званого чудовиська Нессі, яке нібито мешкає в озері Лох-Несс в Шотландії.

Так, керівник групи дослідників Ніл Геммел разом з біологами буде вивчати мешкають там живих істот, у тому числі і тих, які в минулому могли прийняти за чудовисько, передає Phys.org.

"Більше 1000 чоловік стверджують, що вони бачили монстра. Може бути, там є щось незвичайне", ― припустив Геммел.