Дунклеостей

Це одна з найбільш небезпечних доісторичних риб, що коли-небудь мешкали в світовому океані. Її довжина - 8-10 м, а вага 4 т. Дунклеостей харчувався м'ясом, хоча навіть не мав зубів. Замість них у пащі розташовувалися кісткові пластини, що нагадують дзьоб. Укус цього чудовиська можна порівняти з укусом крокодила або навіть тиранозавра. На щастя, це істота вимерла в пізньому девоні.

Эласмозавр

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Показати ще

Він жив за часів крейдяного періоду. У довжину Эласмозавр досягав 15 м, а важив більше 2 т. Половину його тіла становила шия, в якій було 72 хребця, це більше, ніж у будь-якої іншої тварини. Довга шия эласмозавра відігравала важливу роль: це була єдина частина тіла, яку эласмозавр міг підняти над водою. При такому великому тілі у нього були маленькі плавники, невелика голова і дуже гострі зуби.

Дейнотерій

Це істота розгулювала по нашій планеті в середньому міоцені і вимерла в ранньому плейстоцені. Дейнотерій відомий як третя за величиною тварина, коли-небудь існуюча на землі. У висоту він досягав 4 м, а маса його досягала 15 т. Він нагадував сучасного слона, з тією різницею, що у денотерія хобот коротший, і бивні виростають з нижньої щелепи, а не з верхньої.

Кетцалькоатль

Це одна з найбільших тварин, яка коли-небудь ширяла у небі. Його назвали на честь ацтекського бога Кетцалькоатля, що виглядав як пернатий змій. Жив птеродактиль в пізньому крейдяному періоді, розмах його крил становив 11 м. За спостереженнями, тварина була чотириногою і настільки сильною, що могла злетіти з місця.

Диморфодон

Диморфодон жив за часів юрського періоду. Це птерозавр середнього розміру. Останки цього монстра знайшли у Великобританії в 1828 р. Саме ім'я птерозавра походить з грецької і означає двуформозуб. У істоти були 2 різних типи зубів. Розмах крил до 2 м, довжина від кінчика голови до кінчика хвоста 120 см.

Ракоскорпіон

Останки цього древнього чудовиська виявили в Німеччині. Цей скорпіон є одним з найбільших членистоногих. Його довжина - 2,5 метрів. Мешкав Ракоскорпіон в прісних водах озер і річок. Його точні розміри досі залишаються невідомими. Вчені виміряли знайдену клешню і виходячи з цього вже припустили всю довжину ракоскорпіона. Клешня була завдовжки 50 см.

Галлюцигенія

Це рід викопних безхребетних з класу Xenusia. Назва походить від латинського марення, бачення. Останки вперше знайдені в сланцях Берджес. Далі галлюцигенію знаходили в китайському Ченчане. Зовні схожа на черв'яка з двома рядами ходульних ніжок і спинними шипами. Довжина галлюцигенії 0.5-3 см. Останні дослідження показали, що існували як чоловічі, так і жіночі особини. У чоловічих були більш округлі голова і шия.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", біля узбережжя засікли акулу-людожера.