Узбережжя Азовського моря на Арабатській стрілці заполонили великі медузи. Багато відпочиваючих почали скаржитися на опіки, отримані після зустрічі з ними.

"Ці морські істоти у великій кількості "окупували" прибережну смугу", - пишуть місцеві ЗМІ.

По фото і відео фахівці визначили, що це медуза Корнерот (Rhizostoma pulmo). Даний представник є найбільшою медузою Чорного і Середземного морів. Тепер вони мешкають і на курортах Азова.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль забула за Дана Балана за вивченням польської мови: "Потрібна ще румунська"

У Києві голий псих влаштував різанину в центрі міста

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Медузи можуть виростати до 50-60 см в діаметрі і важити до 10 кг. У них на лопатях розташовуються отруйні жалкі клітини, однак отрута не становить серйозної небезпеки для людини і може призвести до смерті. Проте чутливі люди при контакті з ротовими лопатями може виникнути сильне подразнення, яке схоже з опіком кропиви. При цьому воно зникає через невеликий проміжок часу.

Нагадаємо, не у всіх в цьому році буде шанс вирушити на відпочинок за кордон. Але не сумуйте – повірте, в Україні чимало місць, де можна провести відпустку, Туреччина, Єгипет і Балі будуть вам заздрити. Головне, все продумати заздалегідь.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" на узбережжі Азовського моря в 2018 році, у Генічеському районі Херсонської області, відпочине менше громадян Російської Федерації, ніж у минулому.

Такий прогноз озвучив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.

За його словами, власники житла у цьому районі, що на час літнього сезону складають його громадянам Росії, скаржаться на те, що "їх клієнти відмовляються відпочивати після того, як про реальний стан справ у районі почали писати українські, іноземні ЗМІ".

Зокрема, така претензія була озвучена чиновникам з райдержадміністрації. Таким чином, "цим літом на Азов приїде менше росіян, ніж у минулому", - спрогнозував Бабін.