В Одеській області відразу в декількох придунайських озерах виявили мохнаторукого китайського краба - в Україні це вперше, зазвичай ракоподібне водиться в Жовтому морі.

"Знахідка досить великого розміру - 8 см, при тому, що звичайні розміри китайського краба становлять 7 см", - пишуть ЗМІ.

"Цей мешканець має одну цікаву особливість - перебиратися з річки в річку він може навіть по суші, долаючи вододіли вночі, коли випаде роса. Розмножується краб в солонуватих водах гирла річок", - поділився Сергій Кудряшов - старший науковий співробітник Одеського центру Південного НДІ морського рибного господарства і океанографії.Дослідник розповів, рідкісний для українського ока краб досить легко здатен освоювати нові території і пристосовуватися практично до будь-яких зовнішніх умов.

Популярні новини зараз

Зеленський говорив правду: астролог вирахував точну дату закінчення війни на Донбасі

У Зеленського готують українцям податковий "переворот": сімейний податок і легалізація грошей і майна

Під Києвом з'явився таємний "золотий палац" Ахметова, Межигір'я Януковича і поруч не стояло: рідкісні кадри

Аліна Гросу приголомшила зізнанням про вагітність, вже зовсім скоро: "Хочемо трьох"

Показати ще

Цей вид крабів отримав свою назву завдяки безлічі шерстинок-волосинок, якими всіяно його клешні. Варто відзначити, що мохнаторукий краб є переносником такого небезпечного захворювання як рачача чума, і в Східній Азії такий краб - проміжний господар паразита людини - легеневої двуустки.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що  невідомого монстра засікли на узбережжі моря. Експерти поки не змогли підтвердити походження істоти.

Тварина має скелет довжиною 5 футів (1,52 м) з довгою головою і великою щелепою.

Деякі вважають, що це кіт, дельфін, чи морська свинка.

"Коли ви дивитеся на нього в перший раз, можна подумати, що це крокодил, але це, звичайно, не так", - сказав експерт Університету Суонсі Ден Форман.

Також нагадуємо, що біологи впізнали останки шестиметрового чудовиська з Африки. Ця істота зовні схожий на кита й дельфіна. Сильне розкладання ускладнювало справу.

На віртуальних ресурсах користувачі почали активно обговорювати дане чудовисько, це ще більше збило з пантелику дослідників. Нижня щелепу тварини виявилася розбитою, але це могло статися вже після його смерті.

За словами морського біолога Саймона Элвена, на узбережжя Намібії вдалося знайти останки клюворыла – ссавця з підряду зубастих китів. Дане морське тварина здатна досягти семи метрів в довжину і важити 3 тонни. Клюворылов зустрічали на глибині 2,9 тисяч метрів.