Цю сутність не можна ідентифікувати з-за ряду причин, але вона несе явну небезпеку для людства. Вчені назвали дві теорії походження страшного організму.

В Америці на камеру спостереження потрапило щось неймовірне, але раніше існуюче. Загадкова істота атакувало людей і гараж з речами в американському містечку. Фото чудовиська нагадало за зовнішніми ознаками страхітливу чупакабру, яка тримає в страху багатьох жителів планети.
Ця невивченість ефекту дозволяє деяким людям впадати в паніку.

Проте вчені висунули дві теорії походження чудовиська. Першим варіантом назвали ввезення тасманийского вовка, який живе в США і сьогодні, хоча його вважають зниклим видом понад 80 років. Друге припущення засноване на мутації видів у природі. Незвичайний кадр швидко розлетівся по Всесвітній павутині, зібравши безліч відгуків від зацікавлених користувачів Мережі.

"Знай.uа" також нагадує, що невідомого монстра засікли на узбережжі моря. Експерти поки не змогли підтвердити походження істоти.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Тварина має скелет довжиною 5 футів (1,52 м) з довгою головою і великою щелепою.

Деякі вважають, що це кіт, дельфін, чи морська свинка.

"Коли ви дивитеся на нього в перший раз, можна подумати, що це крокодил, але це, звичайно, не так", - сказав експерт Університету Суонсі Ден Форман.

Також нагадуємо, що біологи впізнали останки шестиметрового чудовиська з Африки. Ця істота зовні схожий на кита й дельфіна. Сильне розкладання ускладнювало справу.

На віртуальних ресурсах користувачі почали активно обговорювати дане чудовисько, це ще більше збило з пантелику дослідників. Нижня щелепу тварини виявилася розбитою, але це могло статися вже після його смерті.

За словами морського біолога Саймона Элвена, на узбережжя Намібії вдалося знайти останки клюворыла – ссавця з підряду зубастих китів. Дане морське тварина здатна досягти семи метрів в довжину і важити 3 тонни. Клюворылов зустрічали на глибині 2,9 тисяч метрів.