Біологи впізнали останки шестиметрового чудовиська з Африки. Ця істота зовні схожа на кита й дельфіна. Сильне розкладання ускладнювало справу. На віртуальних ресурсах користувачі почали активно обговорювати це чудовисько, це ще більше збило з пантелику дослідників. Нижня щелепа тварини виявилася розбитою, але це могло статися вже після його смерті.

За словами морського біолога Саймона Элвена, на узбережжя Намібії вдалося знайти останки клюворыла – ссавця з підряду зубастих китів. Дана морська тварина здатна досягти семи метрів в довжину і важити 3 тонни. Клюворилів зустрічали на глибині 2,9 тисяч метрів. На даний момент кількість представників цього виду залишаються невідомим. За словами Елвена, зустріти клюворыла навіть у воді дуже складно, а на березі – це взагалі унікальний випадок.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в Тибетському автономному окрузі робочі виявили наскальні статуї Будди, вік яких приблизно більше 1000 років. Скульптури були знайдені в повіті Джагяб міста Чамдо.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа Тарифний "сюрприз" для мешканців багатоповерхівок: травневі платіжки заберуть ще більше грошей Українським родинам виплатять 10800 грн: як подати заявку Українцям кардинально змінять правила оплати комуналки: до чого готуватись
Показати ще

Статуї Будди витесані в скелі і займають ділянку довжиною 10 метрів.

Так, будівництво на ділянці було припинено. І зараз статуї знаходяться під охороною місцевої влади.

Відзначимо, в 2012 році жителі невеликого китайського села під час ремонту доріг виявили незвичайний ящик і статуї Будди.

Раніше повідомлялося, що протягом п'яти років фахівці проводили розкопки і досліджували знайдені реліквії і тільки в 2016 році випустили наукову роботу про свої знахідки.

Нагадаємо, марсохід Curiosity виявив в атмосфері Марса органічні молекули метану.

Таким чином, це ще один доказ того, що на Марсі може існувати життя. Про це на прес-конференції заявив директор відділу досліджень сонячної системи NASA Пол Махаффі.

Так, огрганические молекули містять вуглець і водень, а також можуть включати кисень, азот та інші елементи. Але все ж органічні молекули не завжди свідчать про життя. Їх джерелом, наприклад, можуть бути мікроби.