У Китаї рибалка спіймав велетенську калугу, яка важить більше 500 кілограмів.

Про це розповіли в сюжеті ТСН.

Відповідне відео з'явилось на відеохостингу YouTube.Ця рибина з родини осетрових.Подивитися на гігантську істоту з'їжджалися тисячі місцевих. Вражає не лише вага тварини, а й вік. Цьому осетру близько ста років.Дожвина цього улову понад три метри.Рибалки вирішили не вбивати тварину.

Як їжа з моря потрапляє у нашу тарілку

Корі Арнольд (Corey Arnold) - художній фотограф і професійний рибалка, який працював в бурхливих водах Берингового моря на Алясці. В одній з останніх серій робіт він задокументував життя в цій дикій місцевості - в морі і на березі. Вражаючі кадри демонструють, звідки приходить наша їжа.

Дивіться, який улов китайців вразив весь світ

Як раніше повідомляв "Знай.ua", жахлива підводна істота налякала світ до чортиків. За останні кілька років у Китаї почастішали випадки, коли люди натикаються на дивних істот у річках, озерах або в лісах. Чи пов'язано це з масовим поширенням смартфонів або причина криється в іншому, неясно. Восени 2017 року по всьому світу розлетілися фото і відео так званого "скелета дракона", знайденого в окрузі Чжанцзякоу на річці Янхе. У скелета, який дуже схожий на бутафорську підробку, були роги і дуже довге звивисте тіло, що досягло в довжину 18 метрів.Також ми писал про те, що залишки неопізнаної морської тварини випадково знайшли на пляжі мексиканського міста Мазатлан. Відомо, що на них під час прогулянки натрапила місцева мешканка Беатріс Моралес Акунья.На філіппінському пляжі в місті Сан-Антоніо знайшли дивне морське створіння. Довжина морської істоти складає близько шести метрів, а усе її тіло вкрито дивним волоссям. Подивитися на знахідку приїздили десятки людей. Дехто впевнений, що це кит, який почав розкладатися. Адже істота має жахливий запах.