Жахлива підводна істота налякала світ до чортиків: відео

поділитись
Людям потрібно бути тепер ще обережніше, коли вони збираються на природу

За останні кілька років у Китаї почастішали випадки, коли люди натикаються на дивних істот у річках, озерах або в лісах. Чи пов'язано це з масовим поширенням смартфонів або причина криється в іншому, неясно. Про це повідомляють ЗМІ.

Так, восени 2017 року по всьому світу розлетілися фото і відео так званого "скелета дракона", знайденого в окрузі Чжанцзякоу на річці Янхе. У скелета, який дуже схожий на бутафорську підробку, були роги і дуже довге звивисте тіло, що досягло в довжину 18 метрів.

У серпні 2017 у соцмережах отримало широке поширення відео загадкової істоти, знятого на озері у провінції Юньнань. За інформацією автора відео, було знято місцеве чудовисько, схоже виглядом на шотландську Нессі.

На відео можна побачити щось, що утворює широкі кола в центрі озера, а потім у центрі кіл з'являється темний округлий об'єкт і майже відразу ж зникає. Все це супроводжується криками здивованих очевидців.

Відео з чимось, що пливе по озеру, було викладено на сайті мікроблогів Sina Weibo. Складно зрозуміти, що саме там пливе, але воно жене хвилі, а значить тіло під водою досить велике.

Критики припускають, що за монстрів Канаса приймають дуже великих тайменей (риба виду лососевих), які реально водяться в цьому озері і можуть досягати понад півтора метра в довжину.

Нагадаємо, як виявилося, укус комара може призвести до серйозних наслідків і навіть смерті. В Україні зафіксовано випадок зараження людей дирофіляріозом, який переносять ці жалкі комахи.

У Харкові за допомогою до медиків спочатку звернулася жінка зі скаргами на наявність пухлини в області грудної клітини. У ході хірургічного втручання та лабораторного дообстеження лікарі поставили відповідний діагноз.

Саме цю хворобу діагностували у харків'янки. Це паразит, яким можна заразитися через укуси кровосисних комах, в основному комарів. Джерелом інфекції є хворі собаки, кішки і інші хижаки.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Росію окупувала армія кровососів.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
хижаки, водойми, Китай
Після поїздки в "ДНР" Артемій Лебедєв став персоною нон грата в Україні
0
0
19:30 22.06.2018
Російський депутат шокував пропозиціями доопрацювання пенсійної реформи
0
0
18:59 22.06.2018
Довжина судна, який прибило до берега становить 89 метрів, їжею у щурів, виявлених на ньому, були родичі
0
0
16:48 22.06.2018
Польський прем'єр упевнений, що його країна знижує так звану міграційну напругу в Європі
0
0
15:15 22.06.2018
Вулкан Сіммое викинув стовп диму і попелу заввишки 2,6 кілометри
0
0
14:43 22.06.2018