Корабель прибульців на березі Волги знайшов еколог Андрій Пінчук. Прогулюючись по березі Волги він виявив скам'янілі залишки космічного корабля, що належить позаземним цивілізаціям. За його запевненням, НЛО міг потерпіти крах під Саратовом ще за часів динозаврів, тому еколог закликає досконально дослідити об'єкт.

На думку багатьох користувачів мережі, знахідка уфолога є природним і абсолютно земним мінеральним утворенням.

Мисливець за скарбами Даррел Міклош шукає затонулі кораблі в Карибському морі. Карти, які він використовує, складені колишнім астронавтом NASA Гордоном Купером, відомим своїм інтересом до проблеми НЛО.

Ще в 1960-х Гордон Купер відправився в космос, де тестував магнітометр в рамках програми по виявленню ядерних загроз. Повернувшись на Землю, Купер склав з отриманих знімків карту магнітних аномалій, завдяки якій вже знайдені десятки затонулих кораблів.

Ми писали, що на території гірського штату США Арізона уфологи зафіксували інопланетну активність, яка могла шокувати простих очевидців.

Мисливці за НЛО зафіксували одразу три невпізнаних об'єкта в небі, які перебували в нерухомому стані. Повідомляється, що інцидент стався в місті Кінгман 18 серпня 2018 року. Теоретики змови запропонували свою дивну теорію, яка гласить, що прибульці готуються атакувати землян, а тому весь час стежать за життям на планеті.

Також надмірна активність НЛО може пояснюватися таємничою планетою Нібіру, кажуть фахівці. Саме з цим небесним тілом футурологи пов'язують і майбутній Апокаліпсис на Землі. Вчені ознайомилися з посланням ченця Паїсія Святогорця і підтвердили той факт, що невидима людьми планета Нібіру наближається до Землі і кінець світу неминучий.

Нагадаємо, інопланетяни Чумацького Шляху хочуть спілкування з землянами.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", серед конспірологів дуже популярним є думка, що НЛО не тільки існують, але й живуть серед нас, звичайних людей. І плювати конспірологи хотіли на всякі там офіційні наукові заяви.

Також портал "Знай.uа" повідомляв, що один учений "погостював" у прибульців.