Сьогодні, 4 грудня багатьох зацікавив новий дудл від Google. Мова програмування "Лого" з'явилася рівно 50 років тому. І саме на честь цього в пошуковій системі і з'явився новий святковий дудл. Ми вирішили розповісти вам найважливіше про свято 4 грудня.

Мова програмування "Лого": річниця створення

Сьогодні багато хто, а особливо найменші встигли оцінити святковий дудл від Google, який іменують "Мова програмування". Сенс цієї міні-ігри допомогти кролику зібрати його улюблені ласощі – морквину. Робиться це за допомогою програмування, точніше мови "Лого". Якщо бути точніше, то погодувати кролика потрібно за допомогою прив'язки покрокових блоків кодування на основі мови програмування Scratch для дітей. Всього в новому дудлі 6 рівнів.

Мова програмування "Лого": історія створення

У 1967 році Сеймуром Пейпертом і Ідіт Харель в освітніх цілях для навчання дітей дошкільного і молодшого шкільного віку була розроблена мова програмування високого рівня Logo. Це винахід допомагає дітям розвивати навички міркування і рішення, як простих, так і складних завдань покроково.

Популярні новини зараз
Гороскоп на травень-2024 для всіх знаків Зодіаку: звільнення Тільців, витрати Стрільців та полегшення Водоліїв Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку Гречку, соняшникову олію та борошно будемо купувати за новими цінами: скільки доведеться викласти Кінець світу все ближче? Експерти знайшли лякаючий напис, який готує до гіршого: "До Землі наближається"
Показати ще

Мова програмування "Лого" допомагає дітям розвивати свої навички в точних науках, наприклад, в математиці. З Лого діти можуть програмувати рух тварин і допомагати їм вирішувати поставлені проблеми.

Коли мова програмування "Лого" тільки створювали, вчені були впевнені, що їх творіння стане відмінним способом для дітей розвивати впевненість і вільне володіння потужною технологією, яка знадобиться їм у житті.

Дивіться: Мова програмування "Лого"

Тепер ви знаєте, чому присвячений новий дудл від Google, який назвали "Мова програмування". До речі, розробили його команди Google Blockly і дослідники з MIT Scratch.