Благодійна організація Changing Faces провела дослідження, аби з'ясувати, як живеться людям із різноманітними зовнішніми вадами.

Результати розчарували – більше 80% опитаних заявили, що постійно потерпають від образи чи знущання на вулиці, почуваються беззахисними у громадському транспорті.

Краса буває різною

Тож за якими критеріями природа обирає особливих людей? Саме таке слово правильне, адже більшість тих, хто виглядає не так, як інші, стали успішними.

Тільки згадайте, як багато тепер нестандартних моделей на подіумі, співаків на сцені та акторів у кіно? Один Ланністер з "Гри престолів" чого вартий. Так, над ним також кепкували у дитинстві, але це не завадило йому отримати одну із найхаризматичніших ролей саги.

Популярні новини зараз

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Короткі шортики на жінці-арбітрі змусили іранський канал переривати трансляцію понад 100 разів

Джо Байден виступив з терміновою заявою через Росію: діалог з Путіним можливий

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

Неприродна краса зазвичай не піддається логіці, але чи варто її змінювати? Хорошим прикладом в даному випадку є колишній бодібілдер який створив себе сам, та так екстравагантно, що одних він відлякує, інших приваблює.

Люди з іншої планети

Грають роль кілька факторів – генетика, змішування рас, національностей, різних типажів. Тому коли бачите перед собою когось із сірим кольором шкіри, надмірного розміру веснянками, або іншим, незвичним для вас – просто варто помилуватися, як це роблять фотографи зі світовим ім'ям.

Слід пам'ятати: такі люди в школі нерідко стають жертвами булінгу (знущання, якого вчителі практично ніколи не помічають, тому що діти його вдало маскують).

Цікаво, що навіть на картинах великого Леонардо да Вінчі часто були порушені пропорції – свідомо хотів створити відмінність, хоча "вітрувіанська людина" виключення.

\

Дивіться: Як в Україні ставляться до людей із незвичною зовнішністю? (соціологічне опитування)

Як повідомляв портал "Знай.ua", найглибші озера планета вразили красою.