Технології стрімко розвиваються. У 2018-му неможливо уявити своє життя без гаджетів, хоча всього 10 років тому, в 2008-му, майже ні в кого не було смартфона з доступом в інтернет.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУже не ходимо до лікаря
У 2008 році сходити на прийом до лікаря було складно. Черги, запис на місяць вперед і відчуття туги і безнадії. Через 10 років ситуація змінилася не сильно. Тепер у багатьох країнах можна проконсультуватися онлайн.
Їздимо на таксі без "голосувань на дорогах"
Зараз, щоб викликати таксі, досить відкрити програму в смартфоні. Можна вибрати машину, подивитися рейтинг водія і відстежувати по карті, де їде автомобіль. Прогрес дійшов до того, що ми тепер просто виходимо з таксі і не платимо: гроші з карти спишуться автоматично.
Майже позбулися готівки
Банківські карти самі по собі - це круто. Вони роблять покупки зручніше, а зберігання грошей - надійніше. Уже в 2008-му на безготівковий розрахунок припадало дві третини всіх платежів, а зараз - понад 80%.
Літати стало дешевше
За 10 років ціни на авіаквитки подешевшали настільки, що політ на літаку перестав бути розкішшю. З розвитком інтернету з'явилася можливість без праці моніторити ціни і дізнаватися про акції перевізників. А лоукостер, що пропонують урізане обслуговування пасажирам, створюють конкуренцію звичайним авіакомпаніям.
Дивитися в космос можна без телескопа
За останні 10 років вчені дізналися про Всесвіт неймовірно багато. Тепер астронавти вирощують в космосі свіжу зелень і постять фотографії в Instagram, а колонізація Марса вже не здається настільки божевільною ідеєю. Будь-який бажаючий може здійснити віртуальну прогулянку по МКС, а Ілон Маск розважається по повній, відправляючи в космос Tesla з манекеном в скафандрі і книгами Айзека Азімова.
Банк став онлайн
Переказувати гроші за кордон в 2018-му так само легко, як викликати таксі, замовити піцу або милуватися Землею з космосу. Для цього не потрібно йти до відділення банку, досить смартфона або комп'ютера.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що популярна у всьому світі американська торгова платформа Amazon починає співпрацю з українськими розробниками. Купівля компанії Ring з українським R & D стане однією з найбільших операцій в історії корпорації.