Літо у розпалі, і хто ще не встиг відпочити, тим календар і організм наполегливо натякають: вже час.

Але перш ніж піти у відпустку, потрібно зробити кілька простих дій, які колегам по роботі і керівництву продемонструють ваш професіоналізм, серйозне відношення до справи і хороші манери. До того ж, так ви збільшите ймовірність того, що у відпустці вас не стануть смикати через різні незакінчені справи.

1. Попередьте всіх, що вас не буде на роботі

Заздалегідь повідомте колег і всіх, з ким ви підтримуєте робочі контакти, коли саме ви будете відсутні. В електронній пошті створіть автоматичну відповідь на листи, які приходять. Якщо хочете робочий телефон залишити вдома, то і на нього можна записати повідомлення на автовідповідач з інформацією, до якого числа вас краще не турбувати.

2. Знайдіть собі заступника

Популярні новини зараз

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Визначте, хто з колег зможе виконувати ваші функції, та дайте його контакти всім, з ким ви співпрацюєте. Звичайно, до відпустки краще привести справи в порядок, щоб не навішувати на вимушеного помічника свої дедлайни і недоробки. А для заступника складіть покрокову інструкцію, що робити в тому чи іншому випадку. Так і колегу позбавите від необхідності турбувати вас у відпустці з дріб'язкових питань.

3. Наведіть порядок на робочому місці

Відмінний привід нарешті розгребти завал на столі, викинути все непотрібне і акуратно скласти потрібне. Вимкніть з розеток всі електроприлади. Таке прибирання не тільки «перемкне» вас з робочого режиму в режим відпочинку. Але і по приїзду з відпустки на вас буде чекати чисте робоче місце, і з новими силами можна буде приступити до роботи.

Подорожуйте часто, із задоволенням і з розумом.

Найвигідніші пропозиції по бронюванню авіаквитків, готелів та турів - на сайті туристичної компанії «Пілот».

Раніше Znaj.ua писав про те, де найкраще провести відпустку.