За своєю природою люди - соціальні істоти, саме по цьому деяким з нас без спілкування доводиться тяжко.

Проте буває так, що іноді наша бесіда стає для інших справжньою "отрутою", яка змушує співрозмовника скоріше завершити розмову.

Власні хвороби

Якщо вашим станом цікавиться дійсно близький друг, родич або член сім'ї – це одне. Але подробиці аналізів, візитів до лікаря і самопочуття по днях з усіма симптомами більшість людей не цікавлять. Ми любимо говорити про себе, а після певного віку ще і говорити на тему свого здоров'я. Коли дві бабусі на лавочці обговорюють артрит – у них, швидше за все, загальна проблема та методи лікування, але ваш флюс на десні або, вибачте, геморой – виключно ваша.

Минулі відносини

Популярні новини зараз
Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Обійти цю тему, вступаючи в нові, навряд чи вдасться. Та й не потрібно. Коли трапиться слушний момент (вичікувати його спеціально не потрібно), варто розповісти/послухати про минуле своєї коханої людини. Це дає нам більш чіткий портрет особистості людини, його характеру. Але досить сказати, що стосунки були, припинилися з такої причини, а не міркувати, як вам було погано або добре разом, що ви робили і куди ходили. Це минуле, а у вас нова сторінка.

Власний архів

Іноді нас просять показати фото з відпустки. І ось тоді велика спокуса продемонструвати всі 150 знімків, включаючи не найвдаліші. Те ж саме стосується власного рукоділля, родинних альбомів, улюблених відео і т. д. Зайва настирливість точно не розташує до вас людину, а навпаки, змусить вийти і швидше бігти.

У підсумку, іслі будете думати насамперед про те, з ким говорите, то станете чудовим співрозмовником і по-новому подивіться на спілкування.

Як повідомляв портал "Знай.uа" величезна проблема у відносинах, побачення і знайомства - це так звана "правильність людини".