Президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр зробив офіційну заяву щодо діяльності німецьких компаній на міжнародному ринку у зв'язку зі скандалом навколо компанії Siemens.

"Ми не визнали анексію Криму. І ми не визнаємо її. Цей факт, звичайно, має наслідки для діяльності німецьких компаній безпосередньо у Криму. Але німецькі компанії не будуть працювати там", - заявив Штайнмаєр в інтерв'ю "Коммерсант".


Франк-Вальтер Штайнмаєр

Президент Німеччини зазначив, що випадок із Siemens підірвав довіру інвесторів стосовно співпраці з росіянами, адже був порушений укладений договір. За словами Штайнмаєра, відносини між Берліном та Москвою пішли на спад.

"Значний спад німецько-російських економічних відносин став наслідком не лише введених у 2014 році санкцій, а й набагато більш глибинного відчуження минулих років", - додав німецький політик.

Популярні новини зараз

Павло Зібров накинувся на канал "Інтер" через Олега Винника: "Полюбіть нарешті Україну"

До 100 кВт - 1, 2 гривні, більше 500 кВт - 3,5 гривень: українці вимагають розділити тариф на електрику

З сином і "переляканою" охороною: Володимира Зеленського зустріли в елітному супермаркеті

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Показати ще

Нагадаємо, в липні російська компанія "Технопромекспорт" поставила у Крим заборонену продукцію німецького концерну Siemens.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Siemens відмовилась постачати обладнання Україні, побоюючись втратити замовлення у Росії.