Російський суд відмовився заарештовувати турбіни Siemens, які потрапили до Криму всупереч санкціям.

Як йдеться на сайті "Електронний правосуддя Росії", Siemens подала позов проти російських компаній "Технопромекспорт" і "Сіменс технології газових турбін". Однак Суддя Арбітражного суду Москви вирішила відмовити в позові німецькому концерну.

В результаті чотири турбіни знаходяться в Росії. Вказується, що дві з них точно потрапили в окупований Крим, незважаючи на санкції.

При цьому варто відзначити, що розгляду позову Siemens по суті розпочнеться 18 вересня.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що не встиг влягтися попередній скандал з поставками турбін німецького концерну Siemens на територію анексованого Криму, як може розгорітися новий. Росія збирається придбати у компанії поїзда.

Популярні новини зараз
5 простих способів захиститися від кліщів, про які багато хто забуває У травні деякі пенсіонери можуть не отримати виплати Українцям повернуть гроші: комунальники завищували суми у платіжках Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці
Показати ще