Брати-дайвери з Нової Зеландії знайшли на пляжі гігантського кальмара. Чоловіки зізнались, що вперше в житті бачать на власні очі настільки велику істоту.

Знімки з нащадком Кракена, які опублікували драйвери в мережі одразу перетворились на меми. Їм придумують діалоги, а один з нирців дуже нагадує російського депутата.

Три брата з Веллінгтона, Нова Зеландія, вирушили на машині на ранкове занурення, але, щоб побачити дива підводного світу, їм навіть не довелося пірнати.

Дайвери знайшли на пляжі величезного кальмара і почали з ним фотографуватися. На знімках люди здаються карликами в порівнянні з морським мешканцем.

Кальмар виявився в довжину 14 футів (4,2 метра). Брати кажуть, що бачили всяке під час занурень, але такого величезного кальмара зустрічають вперше, пише The Sun.

Дайвери зв'язалися з Національним інститутом досліджень води та атмосфери. Представник відділу охорони навколишнього середовища сказав, що це майже напевно гігантський кальмар, тіла яких щодо регулярно викидає на берег.

За словами співробітника інституту, гігантські кальмари можуть виростати до 33 футів (більше 10 метрів). Також ходять чутки про 66-футових кальмарах, але такі здоровані науково ще не були задокументовані.

У російському Twitter  кальмара теж оцінили та залишили безліч кумедних підписів до фото.

"Кальмар та його чорнильна пляма рідкісної форми",

"У Сочі недавно приїхали, так? За загару зауважив))) В приватному секторі зупинилися або в готелі? Готелі нині сильно краще стали, навіть все включено є у багатьох. Та й з чоловіком в готелі славно, ви ж в готелі з чоловіком або з подружкою? Погоди нині благодать",

"Мілонов та кальмар на відпочинку", - пишуть користувачі.

Дивіться: Наймотрошніші знахідки на дні Чорного моря

Нагадаємо, таємнича морська істота з'явилася на узбережжі Індонезії. На страшних кадрах видно величезних розмірів роздуту тушу червоного відтінку, яку омиває вода на березі острова Серам в Індонезії.

Як повідомляв раніше "Знай.ua",  "миле" фото хлопця заблокував навіть Twitter. Невдале фото зробило користувача соцмереж  неймовірно популярним. Молодий чоловік хотів ефектне селфі під водою, але в підсумку отримав настільки моторошний кадр, що мережа відзначила його як шок-контент.

Також "Знай.ua" писав, що у 1935 році німецьким антропологом Кенігсвальдом була зроблена сама чудова знахідка залишків південно-китайської фауни раннього плейстоцену. Це були три корінних зуба величезних розмірів, що належали якійсь великій антропоморфній мавпі, що отримала назву гігантопітека.