Пенсіонерка з Бурятії 14 років їла цвяхи і шурупи. А все із-за того, що лікарі поставили їй діагноз - анемія. Ця хвороба є вірною ознакою недостатності заліза в організмі.

Ніна Иннокентьевна початку є залізо відразу після діагнозу. Цвяхи, шурупи, болти, гвинти - проти анемії жінка використала всі підручні інструменти. 11 грудня у жінки стався інсульт та її терміново госпіталізували.

Під час діагностики лікарі виявили в прямому сенсі слова купу металу всередині пенсіонерки. Завдяки операції сторонні предмети вдалося вилучити з тіла жінки, і на даний момент її життю нічого не загрожує. Після цього інциденту лікарі виявили у пенсіонерки інше психічний розлад - шизофренія.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Газ по 15 гривень, а електроенергія за 2,50: як зміняться ціни для українців у серпні

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Раніше Американські лікарі розповіли самі незвичайні історії, з якими до них зверталися шукачі сексуальних пригод. Як пише men's Health, медики не перестають дивуватися винахідливості пацієнтів.

Якось звернулася дівчина з опіком статевих органів. Виявилося, що її партнер, перед тим як займатися оральним сексом, поїв гострий соус.

Дуже популярні предмети в задньому проході. "У жодному разі нам довелося видаляти хірургічним шляхом рожевий софтбол з прямої кишки, а в іншому - картоплину величезних розмірів", - розповів Джошуа Цукерман, пластичний хірург з Нью-Йорка.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про те, якими продуктами краще не закушувати.