Британські вчені показали, як повинна виглядати ідеальна жінка. Результат шокував навіть автора проекту
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяБританські вчені не даремно вважаються чокнутыми. На цей раз відзначилась професор анатомії та антропології Брістольського університету Еліс Робертс. Дівчина вирішила перевершити теорію еволюції Дарвіна і створити модель жіночого тіла, ідеально пристосованого до навколишнього середовища і дітородіння. Про це пишуть російські ЗМІ.
Продумавши всі деталі проекту, Робертс доручила сконструювати модель художнику-анатомісту Скотту Ітону і майстеру спецефектів Санджиту Прабхакеру. Виправлення "помилок природи" дало настільки несподіваний і жахливий результат, що вперше побачивши його Еліс Робертс, за її власним визнанням, зойкнула.
На думку англійського професора, сучасна непристосована до суворої боротьби за виживання жінка повинна покритися шкірою жаби – це захистить її від ультрафіолету. Також знадобиться дихальна система птаха, здатна набагато ефективніше виводити вуглекислоту і насичувати організм киснем. Непогано б ідеалу кожного чоловіка майбутнього обзавестися вухами летючої миші і ногами кози.
Щоб не здалося мало, професор Робертс наділила свій прототип здатністю виношувати дітей в сумці, як це робить кенгуру.
Не дивно, що побачивши кінцевий результату сама Еліс закричала від переляку. Цілком ймовірно, що зустрівшись з такою нареченою, навіть цілком мужній представник роду людського міг би не тільки закричати, але й спробувати врятуватися втечею.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", вчені знайшли зв'язок між вірою і тривалістю життя.
глибоко віруючі люди в середньому живуть на 3 - 4 роки довше, ніж агностики та атеїсти. До такого висновку прийшли вчені, коли проаналізували некрологи з американскх газет.
Цю інформацію оприлюднили в статті наукового журналу Social Psychological and Personality Science.
У дослідженні говориться, що біологи виявили у мозку людини особливу зону, яка при опроміненні магнітним полем підриває віру в ірраціональні феномени. Так, з'ясувалося, що регулярне відвідування церков помітно знижувало ймовірність передчасної смерті серед літніх жінок.
Після повного аналізу інформації, вчені зробили такий висновок - віруючі люди в середньому живуть на 3,5-4 роки довше, ніж ті покійні, в чиїх некрологах не було зазначено їх віросповідання або згадувалося його відсутність.