Звичайно, кожна пара рано чи пізно стикається з кризою, але іноді це просто труднощі в відносини, а іноді дзвіночок про швидке фіналі. Як зрозуміти, що чоловік хоче з вами розлучитися? Ми підготували 12 ознак того, що скоро ви з вашим партнером підете різними дорогами. Передає Clutch.

1. Ти розумієш, що у вас немає майбутнього. І коли ти починаєш мріяти про те, що буде з тобою через 10 або 20 років, твого хлопця немає в цих фантазіях.

2. Ваші плани і плани на майбутнє взагалі ніяк не перетинаються. Ти починаєш помічати, що ви плануєте свою життя окремо один від одного.

3. Ви постійно висловлюєте один одному одні і ті ж претензії.

Популярні новини зараз

Стало відомо, що сказала померла Стелла Клименко з "МастерШеф" своїм близьким в останній день: "Почати нове життя"

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Як обрати телевізор?

Показати ще

4. Ви почали висловлювати один одному претензії щодо вашої вичайної поведінки, норм характеру і зовнішності.

5. Коли хто-небудь з вас кудись їде, інший партнер тільки радий цьому.

6. Якщо вам більше не хочеться не те що займатися сексом, а просто обійнятися - це кінець. Якщо вам просто не подобається торкатися один до одного - це кінець.

7. Якщо вам стало нудно один з одним і нема про що поговорити, то справи кепські.

8. Ви перестали насолоджуватися товариством один одного, а тільки від нього втомлюєтеся.

9. Ви просто банально відчуваєте себе нещасною.

10. Ви постійно шукаєте навколо виправдання того, що відносини не можуть триває вічно і намагаєтеся оточити себе такими ж розчарованими людьми.

11. Ви розмовляєте один з одним грубо і фамільярно.

12. Вам просто погано разом. Погано 24/7.

Не можете робити висновків текст як абсолютний доказ того, що вашим відносинам кінець, у всіх бувають погані періоди. Але, якщо ви кивнули хоча б половині з пунктів, схоже, потрібно круто змінити своє життя.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", вчені давно навчилися розуміти по тому, як веде себе жінка, що відбувається у неї всередині. Тіло жінки, як ніщо інше, видає її нещастя і неспроможність. Представляємо 4 ознаки, які вкажуть, що жінка і чоловік не підходять один одному.