Населення Землі зможе 3 грудня спостерігати унікальне явище — появу Супермісяця. Якщо у 2016 році воно траплялось аж тричі, то цього року лише один і це лише підсилює особливість цього явища. Раніше вірило, що Супермісяць має містичні властивості й може допомогти здійснити бажання.

Про це повідомляє ТСН. Таку повню називають Супермісяцем тому, що це небесне світило підходить максимально близько до Землі — для спостерігачів із Землі воно виглядатиме на 14 % більшим і аж на 30 % яскравішим.

Вважається, що енергія Супермісяця одночасно творча, захисна і руйнівна, тому спробуйте використати цей день і ніч на повну потужність. Сам Місяць символізує жіноче начало, і тому пов’язаний саме із богинями у різних міфологіях, тож і ритуали з нагоди такої унікальної повні мають бути відповідними.

Вплив Супермісяця традиційно відчуватиметься за три дні до і три дні після появи величезного супутника нашої планети, тому готуватися до споглядання цього дивовижного астрономічного явища можна заздалегідь.

Для Супермісяця радять провести такі ритуали:

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго
Показати ще

1. У цей день можна зарядити місячним сяйвом воду. Для цього у прозорій склянці без малюнків слід поставити воду (в ідеалі — джерельну або талу) на підвіконня, куди падає місячне світло. Пізніше її можна використати для різноманітних ритуалів. Наприклад, якщо додати до цієї води полин, то нею можна очистити власну оселю від усілякої енергетичної нечисті — достатньо помити підлогу із думками про чистоту і відрізання негативу.

2. На підвіконні можна аналогічно зарядити прикраси зі срібла — каблучки, сережки чи намисто. Таким чином ви підсилите захисну властивість срібла.

3. Полюбляєте камінці? Тоді придбайте у будь-якому езотеричному магазині напівдорогоцінний камінь і покладіть його на ніч на підвіконня, яке буде осяяне місячними променями. Наприклад, рожевий кварц, який буде заряджений таким чином, додасть любовних вібрацій у ваше життя. Про магічні властивості різних каменів та мінералів легко знайдете інформацію в Інтернеті чи довідниках.

4. Цього дня можна позбавитися від негативу у власному житті — для цього достатньо написати на аркуші паперу про те, що заважає вам рухатись далі і розвиватися, прочитати написане вголос, звертаючись до місяця, після чого спалити папірець і подякувати небесному світилу.

5. Прийміть ванну, уявляючи, як місячне сяйво огортає вашу купіль і проникає у ваше нутро. Така "місячна ванна" додасть чимало сили і енергії жінкам. Але чоловікам теж не варто відмовлятися від такої ванни, адже під час Супермісяця можна попрацювати зі своєю анімою, тобто жіночою частинкою душі. Такий ритуал підійде агресивним і бунтівним чоловікам, які хотіли би стати більш м’якими.

В цей день радять не боятися мріяти, медитувати, записувати думки до щоденника й складати плани на наступний рік.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, суперлуння можна буде ще побачити на початку наступного року – 2 січня 2018 року.