Як відомо, молоко - корисний продукт, і звичайно справжнє джерело вітамінів. Однак як часто ми замислюємося про шкоду для організму, яку можуть нанести різні комбінації з цим напоєм.

Дієтологи досі сперечаються про користь і, можливо, шкоду молока, але всі вони виділяють окремий перелік продуктів, вживання яких разом з молоком особливо небезпечно.

Молоко + кави

Ви, напевно, зараз дуже здивовані, оскільки велика кількість людей люблять пити каву тільки з додаванням молока. Однак дієтологи впевнені, що під впливом білка відбувається нейтралізація ефекту від його застосування. Тому, якщо ви вранці хочете себе підбадьорити, то краще відмовтеся від такої комбінації продуктів, так як може виникнути зворотний ефект.

Молоко + чай

Це стосується в основному зеленого чаю, який є самим відомим природним антиоксидантом. Але у випадку комбінації такого чаю з молоком його дію в рази знижується. Така комбінація напоїв ще і розширює судини.

Молоко + риба і морепродукти

Насолодитися пастою з морепродуктів і вершковим соусом, напевно, любить кожен, але знайте, що таке поєднання може стати причиною тяжкості та дискомфорту в шлунку.

Молоко + яйця

Білковий удар, який точно виведе ваш організм з ладу – це поєднання молока з яйцями і сиром. Тому дієтологи рекомендують замінити омлет звичайної яєчнею або вареними яйцями.

Молоко + фрукти

Запам'ятайте, що фрукти рекомендується їсти окремо від основного прийому їжі в якості перекусу в денний час. Вони часто важко засвоюються організмом разом з іншими продуктами, а у випадку з молоком і зовсім створюють гримучу суміш.

Молоко + овочі

Про це ви, швидше за все, коли-то і чули, але огірки гірше всього поєднуються з молоком. Солоні і свіжі огірки в дуеті з молоком можуть викликати дискомфорт у шлунку. Справа в тому, що під впливом шлункового соку молоко миттєво згортається і трансформується в сирну масу, яка обволікає будь-які інші продукти, перешкоджаючи їх перетравленню. Так може статися розлад шлунка і гострі болі.

Як повідомляв портал "Знай.uа" днями популярний дієтолог Підлогу Солтер, засновник програми Fit In Your Dress, заявив, що вегетаріанський фаст-фуд зовсім не краще м'яса, як вважають багато.