Їжа необхідна для людини щодня, однак існують продукти, які при частому вживання викликають залежність. Деякі, здавалося б, безневинні та навіть корисні продукти можуть викликати звикання, від чого потім доводиться неабияк страждати.

Дієтологи зі США склали списки продуктів, які найбільше та найменше викликають залежність в людей.

Як зазначають дослідники з Університету штату Колорадо, найбільшу залежність викликають оброблені харчові продукти, пише Independent.

Найбільше звикання викликають продукти, які підвищують рівень цукру в крові, а також містять велику кількість жиру, добавок та ароматизаторів.

Так лідерство серед продуктів-наркотиків визнали піцу.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Топ-10 продуктів, що викликають залежність:

ПІЦА

ШОКОЛАД

ЧІПСИ

БІСКВІТ

МОРОЗИВО

КАРТОПЛЯ ФРІ

ЧІЗБУГЕР

ГАЗОВАНА ВОДА

ТОРТ

СИР

Щодо продуктів, які найменше викликають залежність, серед них переважно свіжі овочі та фрукти.

Топ-10 продуктів, які не викликають залежність:

ОГІРОК

МОРКВА

БОБИ

ЯБЛУКА

КОРИСНЕВИЙ РИС

БРОККОЛІ

БАНАНИ

ЛОСОСЬ

КУКУРУДЗА (без масла і солі)

ПОЛУНИЦЯ

Чому цукор називають наркотиком

Як повідомляв портал "Знай.ua", популярна олія виявилась смертельно небезпечною. Оливкову олію визнали шкідливою, за умови, якщо вона піддається термообробці. Наприклад, при смаженні збільшується в сотню разів концентрація канцерогенів, які можуть провокувати рак.

Близько половина консервований продуктів містить небезпечні хімікати, які згубно діють на гормональну систему людини. Речовини, які містяться в пластику можуть провокувати ріст грудей у чоловіків. Ті 40% можуть мати катастрофічні наслідки для здоров'я населення планети. Вчені підкреслюють, що кількість бісфенолу-А в продуктах харчування необхідно звести до нуля.