В літній період і у лікарів додається роботи, адже саме в цей період відбувається безліч отруєнь. І небезпечною виявляється не тільки вулична їжа, яка гріється під палючими сонячними променями весь день, як вважають багато українців. Виявилося, що навіть домашня їжа таїть в собі безліч небезпек.

Багато вважають за краще брати з собою в офіс обід з дому. Так і економніше, і корисніше. Однак існують продукти, від яких краще відмовитися в літній період, особливо в спеку.

Вчені виявили несподіваний парадокс: найнебезпечнішою їжею виявилася приготовлена в домашніх умовах. Лікар Вікторія Форосенко попереджає, що підхопити кишкову паличку можна навіть у випадку, якщо всі інгредієнти були свіжими. Для цього досить лише вчасно не поставити каструлю в холодильник.

Так, у спеку вкрай обережним треба бути з яйцями. Потрібно думати про правильної транспортуванні десертів, адже заварний і масляного крему в них здатні в спеку перетворюються на отруту.

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

"Курячі яйця - джерело кишкових інфекцій, особливо якщо вони термічно не оброблені. Це білкові креми, тістечка з кремом. Там може бути сальмонельоз", – попереджає лікар.

За життя у великому місті, коли на дорогу на роботу витрачається близько години, потрібно бути особливо акуратним з обідом, який береться з дому. Так, для бутербродів краще вибирати сирокопчену або копчену ковбасу, кефір або ряжанку. Жоден з продуктів не варто піддавати дії прямих сонячних променів. Також лікар не рекомендує заздалегідь мити ягоди.

"Однозначно вони повинні бути мокрими. Як тільки в целофановий пакет замотав, він ще і в теплі десь побув в дорозі, мокрі ягоди моментально починають бродити", - стверджує лікар.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" вчені розповіли про користь зайвої ваги – так званий "парадокс ожиріння". Про нього говориться в новому дослідженні, представленому на цьому тижні на Європейському конгресі з проблем ожиріння у Відні.

Датські вчені виявили, що у повних людей майже в два рази більше шансів вижити при серйозних інфекційних захворюваннях, пише The Independent.