В останні роки мало не кожен місяць з'являється чергова шок-інформація - то планета Нібіру летить прямо на Землю, то Стівена Хокінга назвуть прибульцем, то НЛО спонсорують американський уряд. Важко уявити, що адекватна людина здатна повірити в щось подібне. Однак, іноді реальне життя буває ще більш дивне, ніж вигадки божевільних. Перед вами 6 максимально незвичайних теорій змови, які виявилися абсолютною правдою.

1. ЦРУ дійсно експериментували з психоделікою

Порівняно недавно були опубліковані документи, що підтверджують зовсім божевільну теорію: фахівці ЦРУ дійсно використовували психоделічні препарати, намагаючись розвинути парапсихологічні здатності у солдатів. Притому, командування зовсім не ставило піддослідних до відома. Проект закрили після кількох смертельних випадків.

2. Уряд США підтримував тютюнову промисловість

Популярні новини зараз

Голий українець непристойним жестом попрощався з пекельною роботою в Польщі

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Ексдружина Аршавіна показала понівечене хворобою обличчя: "Лікарі вирізали все"

Показати ще

В середині (та й в кінці) минулого століття тютюнові лобісти зуміли пробратися навіть до лав уряду США: якийсь час офіційні спростування шкоди від куріння були всюди. Власне, тільки в 90-і роки, коли заперечувати взаємозв'язок тютюну і онкологічних захворювань було вже неможливо, нікотинові бонзи були змушені офіційно її визнати. А в 2006 році, після семирічного судового процесу, суддя Гледіс Е. Кесслер, виявив, що тютюнові компанії винні в справжнісінькій змові.

3. Пентагон дійсно вивчав НЛО

Легенди про Зону 51 отримали часткове підтвердження. В кінці минулого року Пентагон був змушений опублікувати дані, згідно з якими уряд США і справді ініціював розслідування "аномальних аерокосмічних загроз". У період з 2008 по 2011 рік ця програма отримала близько 22 мільйонів доларів.

4. Експерименти на чорношкірих

У 1932 році США офіційно прийняли програму "Tuskegee Study of Untreated Syphilis in the Negro Male", в рамках якої по всій країні наймали чорношкірих будинків, які заразилися сифілісом. Їм обіцяли лікування, а насправді лікарі просто дивилися, як протікає хвороба. Що найгірше, дослідники продовжили експеримент і після того, як пеніцилін став загальноприйнятим засобом лікування сифілісу в 1945 році. Нелюдський експеримент тривав до 1972 року.

5. Отруєний алкоголь

Знаменитий Сухий закон, формально підтримуваний абсолютною більшістю американців, на ділі був вкрай непопулярний. Виробники спиртного наповнили країну контрабандним спиртом, перекрити всі межі було просто неможливо. І уряд США придумав набагато простіший шлях: в середині 1920 років в бочки з конфіскованим алкоголем почали додавати метанол, або деревний спирт. Ця речовина для людини смертельно небезпечно і само собою, правляча партія до останнього заперечувала свою провину, звалюючи все на недобросовісних бутлегерів. Зрештою інформація все ж підтвердилася. За найскромнішими оцінками, за кілька років загинуло близько 10 000 чоловік.

6. Кока-змова

Тільки в 2016 на сторінках JAMA Internal Medicine з'явилася стаття, яка доводить те, у що раніше вірили тільки прихильники різних теорій змови. Виявилося, що великі концерни харчових продуктів, такі як Coca-Cola, фінансували численні і абсолютно антинаукові дослідження, згідно з якими цукор зовсім не шкодив і навіть допомагав дітям залишатися здоровими. А трохи раніше, в 2015 році, з'ясувалося, що Hershey і Skittles проплатили цілу серію публікацій в наукових журналах - всі вони непрямим чином приводили читача до думок, що діти-ласуни рідше страждають від діабету і ожиріння, ніж ті, хто зовсім не їсть солодкого.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", розкрили головну загадку, диявольських знаків, пророцтв і змов, прихованих на доларах США.