30-річна норвежка Гунн Нартен, основна робота якої рятувати людей від пожежі, підкорила популярну соцмережу своєю красою та підтягнутою фігурою.

Відповідні знімки, які останнім часом викликають справжній ажіотаж у мережі, дівчина публікує у Instagram. Її фотографії у купальниках зводять з розуму безліч чоловіків. Та, найцікавіше, що колеги по службі цього не помічають.

Як виявилося, у вільний час Гунн активно займається фітнесом та ділиться своїми порадами з шанувальниками. А їх у неї не мало, адже мікроблог зібрав вже 116 тисяч підписників.

У 20 років красуня вирішила стати пожежником. Вона завжди була дуже активною, мріяла стати частиною команди та хотіла допомагати людям. Вона ніколи не шкодувала про вибір своєї професії.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", фітоняша з Києва підкорила мережу.

Популярні новини зараз
Газу не вистачає: початок опалювального сезону відкладається У школах та дитсадках з'являться нові уроки: чого навчатимуть та до якого віку Не пускайте без потреби: коли контролери не мають права заходити у квартиру ТЦК перевищують повновження: хто не має права перевіряти документи
Показати ще