Ці захворювання завдають значної шкоди людському організму, а їх ранні симптоми практично завжди залишаються непоміченими. Про це пише hronika.info.

Є захворювання, перші симптоми яких з’являються вже на стадії прогресування недуги. Коли у медиків залишається не так багато інструментів для лікування хворого, відповідно, шанси на швидке одужання теж різко знижуються.

Ці хвороби в більшості випадків розвиваються безсимптомно:

Цукровий діабет – медики стверджують, що кожен другий діабетик дізнається про свій діагноз спонтанно на профілактичному обстеженні в медустановах, а не завдяки поміченим симптомів.

Популярні новини зараз
Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів Гроші змусять повернути державі: українців попередили За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Артеріальна гіпертензія – високий кров’яний тиск часто залишається непоміченим.

Жировий гепатоз або ожиріння печінки – довгий час людина може взагалі навіть не підозрювати, що тяжко хвора.

Рак товстої кишки – перебуває на лідируючих позиціях в рейтингу онкозахворювань і підступний тим, що не проявляється на ранніх стадіях розвитку.

Рак шийки матки – на ранній стадії у цього захворювання немає ніяких симптомів і врятувати жінку може тільки своєчасне відвідування гінеколога.

Немеланомний рак шкіри – єдиний симптом цього захворювання – червона пляма, що лущиться, на будь-якій ділянці шкіри, але з часом вона проходить і може залишитися непоміченою.

Гепатит – вірус може жити в організмі людини кілька років без ознак, руйнуючи його зсередини.

Для того, щоб тримати своє здоров’я під контролем, необхідно раз на рік проходити обстеження у вузьких фахівців. А незвичні тривожні симптоми повинні змусити вас негайно звернутися до лікаря.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", педиатр Евгений Комаровский рассказал родителям 5 правдивых фактов о вакцинации.

"Вокруг вакцин витает много мифов, потому лучше ставить под сомнения все слухи, и опираться только на факты", - сказано в сообщении врача.

Прежде чем какая-либо лицензированная вакцина одобряется для использования, она тщательно проверяется, а затем проводятся регулярные переоценки и постоянный мониторинг побочных эффектов. Редкие случаи серьезных побочных эффектов регистрируются и тщательно расследуются.