Медики з Бразилії попросили 220 пар ввечері спожити велику кількість алкоголю, щоб вранці точно було похмілля. А вранці обов'язково зайнятися сексом, щоб перевірити, як він впливає на організм. Виявилося, що після інтимної близькості, мінімум через годину, люди починали відчувати себе краще, ніж до цього.

Вчені пояснили, чому у чоловіків під час похмілля раптом виникає ерекція. Вони пояснюють це трьома факторами.

Перший – під час вживання алкоголю, у чоловіка з'являється почуття радості, обумовлене викидом в кров гормону ендорфіну. Проте вранці в крові не спостерігається, через сильні головні болі, нудоту. Найбільше радості дасть смачна їжа і секс.

Популярні новини зараз

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Показати ще

Другий – печінка не справляється з усіма своїми обов'язками. В звичайних умовах вона фільтрує тестостерон, чоловічий гормон, якщо він є в надлишку, а також значно допомагає при травленні. Однак коли чоловік раптово "підкидає" їй роботи у вигляді алкоголю, печінці точно не до ендорфінів. Всю ніч печінка буде незмінно трудитися, щоб переробити спирт і знешкодити його, при цьому не відволікаючись на ендорфіни, які накопичуються. Надалі, вранці чоловік відчуває бажання позбутися від надлишку ендорфіну за допомогою сексу.

Третій – щоб вивести всі шлаки з організму, які принесли з собою алкогольні напої, організму потрібен кисень. Його можна отримати при фізичному навантаженні, до якої і відноситься секс. Після того, як пара зайнялася сексом, випробовувані відчували себе набагато краще, незалежно від часу, який було витрачено на секс і від статевої ознаки того, у кого похмілля. Тестостерон і пролактин, чоловічі і жіночі гормони, що сприяють поліпшенню роботи органів, які відповідають за вивід з організму всіх шкідливих речовин, що призводить до значного поліпшення загального стану.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", секс дарує не тільки чудові емоції, а сприяє хорошому сапочуттю загалом наприклад, статевий акт знижує рівень кортизолу (гормону стресу), нормалізує тиск і покращує продуктивність.