1. Усвідомте контроль над ситуацією. Люди не можуть контролювати чужу поведінку, але цілком здатні контролювати свої реакції. Іноді інші надходять підло, щоб спровокувати певну реакцію, але відповідь завжди залежить тільки від вас. Людина завжди контролює свої реакції і подальший розвиток ситуації.

2. Проявляйте співчуття. Іноді такі люди намагаються приховати своєю поведінкою більш глибокі проблеми. Нерідко головний шкільний задирака і хуліган страждає від немислимо жорстокого поводження вдома.

3. Будьте рішучі. Впевненість у своїх силах дозволяє відстояти свої інтереси і при цьому не забувати про повагу до співрозмовника. У деяких ситуаціях вам доведеться мати справу зі злими людьми, які не приймають співчуття, тому великодушність ні до чого не призведе. Важливо висловлюватися прямо і показати, що ви не дозволите іншим просто переступити через ваші інтереси і потреби.

Популярні новини зараз

Головні події за день 23 жовтня: Порошенко на Мальдівах, ″слуги народу″ на детекторі брехні, а Богдан вирішує долю ПриватБанку

Лукашенко заявив про загострення на кордоні Білорусі: "Замість пояса добросусідства"

Під носом у Путіна пішов з життя головний ворог України: "Камаз все"

Зеленський вперше відреагував на пісню Кошового і хору Верьовки про Гонтареву: "Президент не..."

Показати ще

4. Усвідомте свої почуття при спілкуванні з такою людиною. Поруч зі злим людиною слід знаходитися у всеозброєнні, адже він здатний на підступний вчинок в будь-який момент. Відчуйте свої емоції при спілкуванні з такою людиною. Не відштовхуйте свої відчуття і не скидайте їх з рахунків. Спробуйте назвати свої емоції.

5. Пом'якшити наслідки. Проявіть турботу про себе і спробуйте заспокоїтися. Якщо підготуватися до неминучого розмови, то ваша реакція на слова і дії співрозмовника буде не такою хворобливою.

Нагадаємо, в американському Техасі жителів турбує нічний кошмар, і що найстрашніше, їм це не сниться, а жахи відбуваються насправді. У той час поліція шукає жінку-"примари", яка дзвонить у двері будинків і зникає.

Як повідомляв портал Знай.uа, жінка – загадка, а спляча жінка – загадка подвійно. І чи жінка коли-небудь відверто відповість тобі на питання «Хто сниться тобі в еротичних снах, люба?» Скоріше вже обізве «збоченцем» (особливо якщо це незнайома жінка). А адже цікаво!

Також портал Знай.uа писав, що схоже, навіть самим махровим сексист тепер доведеться заховати подалі іскрометні жарти про блондинок за кермом. Британські страховики представили результати дослідження, засновані на статистиці.