Ці комедії точно допоможуть впоратися з демографічних кризою, адже вони дуже влучно і по-доброму оспівують багатодітні сім'ї. Їх можна дивитися з дітьми, адже в них немає ні вульгарного гумору, ні еротичних сцен. Передає Clutch.

Твої, мої і наші (2005)

Це дуже добра комедія, яка оспівує ідею про те, що діти - це найголовніше в житті, адже вони справжній скарб.

У центрі сюжету вдівець, у якого на руках залишилися вісім дітей. Він зустрічає свою колишню кохану Хелен, у якій скарбів ще більше: цілих десять.

Між Френком і Хелен спалахує давно забуте почуття після того, як вони випадках зустрічаються. Вони вирішують почати нові стосунки, але хіба це може бути легко, коли в одному будинку намагаються ужитися 18 дітей?

Оптом дешевше (2003)

Том і Кейт вирішують одружитися і свято вірять в те, що всі їхні плани обов'язково збудуться. Том хоче стати футбольним тренером, Кейт - письменницею.

Але минають роки, в яких Кейт народжує одного за другим 12 дітей і зрозуміло, що ніякі мрії у сім'ї реалізуватися не вдається.

І тут Тому пропонують роботу всього його життя - футбольним тренером. Він, не замислюючись, погоджується. Але раптово і мрія Кейт близька до реалізації - їй пропонують опублікувати книгу, але для цього їй доведеться полетіти на інший кінець країни на деякий період.

Багатодітна мама залишає чоловіка самотужки справлятися з усіма дітьми. Чи вийде в нього з ними впоратися?

Діти моєї сестри (2001)

Ерік Лунд - фахівець в дитячій психології, який домігся в своїй справі чималих висот. Його методи виховання користуються величезних успіхом у всьому світі.

Але, виявляється, в дітях він не розуміє зовсім нічого. Коли сестра залишає йому п'ятьох шибеників, він зрозуміє, що вся його теорія - мильна бульбашка.

За бортом (2018)

Джоанна Стентон - красива, зарозуміла жінка, яка одружена з багатим чоловіком. Одного разу вона відправляється в подорож на своїй яхті, яка ламається в маленькому містечку.

Виходить так, що Джоанна падає і втрачає пам'ять. Тепер їй належить стати дружиною тесляра Діна і матір'ю його чотирьох дітей.

Місіс Даутфайр (1993)

Коли Деніель втрачає роботу, від нього йде дружина і забороняє бачитися з дітьми. Але він настільки любить дітей, що знаходить спосіб проводити з ними якомога більше часу.

Він переодягається в жінку і влаштовується домробітницею в будинок своєї дружини. Звичайно, легко йому не буде.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у Вінницькій області проживає унікальна багатодітна сім'я, в якій не багато і не мало - 78 дітей.