Провідні канадської програми "Голі новини", яка позиціонує себе під девізом "нам немає чого приховувати", - Ейла Адамс і Пейтон Преслі - провели топлес випуск в спортзалі Revolution MMA and Crossfit.

Відповідні знімки надає Inforesist.

Жінки тягали штангу і виконували вправи з гирями під керівництвом фітнес-тренерів. Примітно, що провідні були одягнені виключно в шортики.

Суть програми полягає в тому, що жінки шість днів в тиждень діляться з телеглядачами останніми новинами, змагаються, займаються йогою і грають в боулінг. І всі ці деяствия відбуваються топлес. Періодично, провідні повністю обножаются.

Програма транслюється по підписці через інтернет. Кожна передача триває протягом 25 минутВремя передачі близько 25 хвилин.

Популярні новини зараз
Нові платіжки з березня: для кого і яка комунальна послуга подорожчає Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.иа"раніше чотириразова олімпійська чемпіонка Інге Де Брюин знялася голою в реаліті-шоу.