Фахівці переконані, що часом пари зводять разом самі зірки і у деяких знаків Зодіаку все ж є та "друга половинка". Іноді на шляху до пошуку ідеального партнера доводиться пройти через випробування, розставання і невдалі стосунки і шлюби, але від долі все одно не уникнути.

ОВЕН і РИБИ

Ця пара справжній приклад того, як протилежності можуть притягуватися і доповнювати один одного. Хоча спочатку здається, що вони мають абсолютно різні погляди на життя й мети.

Овен – впертий у досягненні власних цілей і готовий невпинно пробивати собі дорогу до успіху. Він потребує надійного партнера і міцному плечі поруч з ним. Риби готові бути тим партнером, який подарує ласку після напруженого трудового дня і мовчки вислухає і зрозуміє всі проблеми.

Риби ж поруч з вольовим Овном розквітають, заряджаються енергією і знаходять сенс життя.

Популярні новини зараз
Після окупації росія почала анексію Маріуполя - у путіна висунули божевільний план Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Дикі кадри показують, як працівники ювелірного магазину відбилися від грабіжників голими руками Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

БЛИЗНЮКИ і СТРІЛЕЦЬ

Представники цих знаків, зустрічаючи один одного не розуміють, як жили до цього дня. Вони в один момент знаходять спільну мову і здатні з першого дня знайомства спілкуватися годинами, як нерозлучні друзі.

Їм комфортно поруч один з одним і в їх відносинах повністю відсутня відчуженість і незручність. Всі попередні стосунки одномоментно тьмяніють під час їх зустрічі. Вони ніби відчувають один одного на енергетичному рівні.

ЛЕВ і ВАГИ

Приклад пари, у якому партнери дивляться в одному напрямку. Кохана людина для них є також соратником і другом. Заради один одного вони готові йти на компроміси і разом дивляться в світле майбутнє.

Вони дуже схожі в тому числі цілями й поглядами на життя. Готові разом підкорювати цей світ.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" астрологи назвали 3 знака Зодіаку, які є двигунами прогресу.