Як повідомляє Clutch.ua піца на сніданок корисніше пластівців. І здається, вони нічого не переплутали. Дієтологи радять вранці обмежитися лише двома шматками і бажано уникнути додавання висококалорійних соусів і майонезу.

Фахівці в області здорового харчування зійшлися на думці, що піца краще підходить для сніданку, ніж традиційні пластівці. У цих продуктах міститься однакова кількість калорій, але пластівці виявилися зрадниками і містять занадто багато цукру.
"Але збалансований сніданок, це не все, що потрібно для здоров'я і ідеальної фігури"- ділиться секретами відомий британський дієтолог Ріаннон Ламберт. "Щоб виглядати ефектно і мати ідеальні параметри тіла, потрібно додати в свій раціон багато тренувань. Щоб від ваших тренувань був більший ефект". Потім британський дієтолог назвала продукти, від яких потрібно відмовитись до і після тренування.

Ламберт вважає, напої, що містять цукор і шкідливі добавки для підвищення енергії, негативно впливають на підготовку організму до тренування. «Незалежно від того, наскільки ці напої ефективні для підвищення рівня енергії, вони ніколи не зможуть замінити здоровий спосіб життя, корисну їжу, фізичні вправи і повноцінний сон», — поділилася дієтолог.

Також важливо звернути увагу на прийом рідини. Необхідно пити багато води, щоб забезпечити прийнятний рівень гідратації.

Як раніше повідомляв "Знай.uа" вчені Національного центру наукових досліджень Франції провели випробування на сірих мишачих лемурах і довели, що тривала дієта з низьким вмістом білка здатна завдати серйозної шкоди здоров'ю і частково пошкодити головний мозок. Дослідники дізналися, що при дотриманні тривалої низькокалорійної дієти у лемурів з контрольної групи вдалося зафіксувати зміну біохімічних процесів і структури деяких частин головного мозку, наприклад сірої речовини, яка бере участь у механізмі регулювання центральної нервової системи.