Вчені прийшли до цікавого висновку в ході вивчення того, яких же чоловіків частіше воліють жінки в якості партнерів. У ході експериментів з'ясувалося, що жінки дуже часто воліють чоловіків, які схожі на своїх братів.

Дослідники попереджають, що дані висновки не можуть бути правилом для кожної окремо взятої жінки. Однак результати проведеного дослідження, в ході якого вони прийшли до приголомшливих висновків, були опубліковані у виданні Evolution and Human Behaviour Journal.

Результати експерименту спростовують поширену думку про те, що дівчата схильні вибирати собі супутників життя або сексуальних партнерів, які схожі на батька. Під час експерименту випробуваним були показані фотографії п'яти незнайомих чоловіків.

Добровольці бачили перед собою дві колонки – в одній розташовувався знімок брата дівчини, а в іншій – фотографії чотирьох хлопців, серед яких було зображення її хлопця. Так, лише троє з п'ятірки були незнайомими особами для дівчини.

Популярні новини зараз
Влад Шевченко з "Ліги Сміху" показав українців через 36 годин без світла та зв'язку: "Це не мем, це життя" Українець розповів, як ПриватБанк вирішив загнати його до боржників: "Махінації" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Випробовувані повинні були вказати, хто з другої колонки найбільш схожий на персонажа з першої, тобто брата дівчини. І 27% добровольців назвали хлопця самим схожим на її брата.

Автор дослідження Тамсин Сакстон стверджує, що результати даного експерименту не є правилом для кожної жінки. Однак вона уточнює, що в ряді випадків зв'язок між зовнішністю, характером брата і вибором супутника життя дівчини очевидні.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" американські психологи провели дослідження, результати якого здивували їх самих. Науковим шляхом він намагалися з'ясувати, кого з більшою ймовірністю краще жінки: хороших хлопців, нейтральних або більше темпераментних, негідників, яких у фільмах ще називають "крутими хлопцями".

Зазвичай жінки стверджують, що віддають переваги хорошим хлопцям. Проте вся сучасна культура побудована на тому, що бути гарним хлопцем – не круто. У фільмах головні героїні і красуні закохуються в самовпевнених негідників, залишаючи "за бортом" милих, хоч часто і нерішучих хлопців. Багато хто вважає, що фільми і книги лише відображають реальний стан речей, коли жінки підсвідомо бажають більше не рішучих мачо, ніж врівноважених пай-хлопчиків.