Психолог Юлія Левковська зазначила, що більшість жінок попри реальність постійно самі себе обдурюють.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Зокрема, вони навела у приклад одну з найпопулярніших ситуацій між жінкою та чоловіком.

"Я не готовий до серйозних стосунків, мене зараз влаштовує тільки секс".

Найчастіше це не говориться прямо, але читається в його вчинках.

Що роблять жінки в цій ситуації? Мало хто дійсно розгорнуться і підуть, почувши і усвідомивши, що чоловік не планує довгострокових відносин.

Популярні новини зараз

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Тіна Кароль спокусливо оголила стегна у вбранні зі шкіри: Дану Балану не пощастило побачити

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

Більшість же буде внутрішньо оскаржувати його рішення, в надії змінити його бажання і довести йому, що він помилився і що він сам ще не розуміє, що вона найкраща для нього.

З меншою часткою ймовірності чоловік з часом зрозуміє, яка вона класна і як йому пощастило з нею.

З більшою часткою ймовірності, вона буде дуже старатися і поступово від "безвиході" сховає свої власні бажання і амбіції кудись подалі.

Психолог зазначила, що дівчата таким чином можуть обдюрувати себе, проте нічого хорошого з цього не вийде.

"Але послухайте, дівчатка, адже саму себе не обдуриш і якщо ви погоджуєтеся випити "отруту", то безглуздо сподіватися, що він вас не отруїть, будучи навіть дуже солодким на смак", - заявила Левковська.

Зріла жінка не буде погоджуватися на сумнівні компроміси з собою. Якщо ви відчуваєте, що з даним партнером неможливо реалізувати свої мрії, то чесніше буде викреслити з серця безперспективного чоловіка, ніж з життя своє справжнє бажання.

Жінка, яка чує своє справжнє "Я", спокійно шукає і знаходить чоловіка зі схожим ставленням до життя і зі схожими цінностями, і створює з ним міцний і непереможний союз, а не намагається "зліпити з ... цукерку".

Варто відзначити, що раніше стало відомо про те, що дівчина за викликом знатно "обробила" генерала козачих військ. Сталося це в Москві після ночі, яку парочка провела разом.

У Москві пограбували генерала козачих військ Євгенія Власова. Про це повідомляє телеграм-канал Mash. За даними каналу, жінка легкої поведінки викрала у військовослужбовця 340 тисяч рублів готівкою, посвідчення генерал-майора козачих військ і, що найцікавіше, паспорт громадянина США.

Зазначається, що чоловік познайомиться з нею на одному з популярних сайтів знайомств в Москві і запросив до себе на ніч. А вже вранці дівчина зникла з квартири, після чого генерал виявив пропажу речей.

Разом з плутаною з квартири "козака" зникли 340 тисяч рублів, посвідчення генерал-майора козачих військ і паспорт громадянина Сполучених Штатів Америки. Як повідомляється, Власов в 2010 році переїхав у Штати і періодично повертається на батьківщину.

Які жіночі помилки здатні зруйнувати стосунки з чоловіками

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що жительки Донбасу спробували "прогнати" ВСУ своїм кудкудаканням.