Проросійськи налаштовані мешканці окупованої Горлівки негативно висловилися на адресу України й США. Волонтер Юрій Мисягін оприлюднив у своєму Facebook відео з мешканкою Горлівки, яка ображає українських військових.

"Коли б**дей всіх викинуть звідси? Укропчики, падли", - каже літня жінка.

Когда ВСУ возьмет под свой контроль этот населенный пункт, то она первая станет в очередь за хлебом и остальными продуктами со словами: ''родненькие мои, как же я вас заждалась".

Posted by Юрий Мысягин on Tuesday, 22 May 2018

"Коли ВСУ візьме під свій контроль цей населений пункт, то вона перша стане в чергу за хлібом та іншими продуктами зі словами: "Рідненькі мої, як же я вас зачекалася", - переконаний Мысягин.

Ще одна мешканка Горлівки закликала американців прибрати з лінії фронту українських націоналістів. Відео розмістили в Twitter-акаунті "Мугабе Тиливжн".

Популярні новини зараз

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

"Я хочу сказати вам, американцям - зберіть ось цих нациків і відсуньте від наших кордонів. Напевно ж їм дали добро стріляти. Наші ніфіга не відстрілюються. Паразити", - сказала вона.

При цьому вона розповіла, що у неї є генетична пам'ять і згадала про дідів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", колишній мер Очакова (Миколаївської області) Гордій Бєлов був шокований подією на російському телебаченні. Росіяни відреагували оплесками на фейковую новину про кількість загиблих бійців ВСУ.Дані були озвучені Терористом "ДНР", російським письменником Захаром Прилєпіним.

Екс-мер зазначив, що росіяни часто висловлюються про те, що українці – це братський народ, як люблять і як їм шкода всіх, адже навколо всі фашисти. Однак тут же росіяни оплесками реагують на новину про кількість загиблих бійців ВСУ.

Бєлов пояснив на змодельованій ситуації. Він попросив присутніх уявити українське телебачення в 90-ті роки і те, як на виступ Шаміля Басаєва, яких говорить як ховає російських солдатів на українській землі. Бєлов відзначив, що вже точно ніхто б ніколи не аплодував.

Нагадаємо, в ефір одного з численних російських ток-шоу запустили фейкову розповідь дівчини-пропагандистки, яка сльозливо розповіла, що до 15 років жила в Івано-Франківську, а потім була змушена виїхати тому, що нібито її подруги побили її за те, що вона росіянка.