Місцева мешканка міста Трстеник, Сербія, поскаржилася в поліцію на те, що хтось стежить за нею. Правоохоронні органи перевірили камери спостереження і побачили фігуру, схожу на привида, яка слідувала за жінкою. Про це повідомляють ЗМІ.

На відео видно, як біла фігура ходить по коридору, де раніше була злякана жінка.

Вона стверджує, що звернулася за допомогою до поліцейських після того, як помітила щось, що стрибало з одного ліхтарного стовпа на інший.

Деякі користувачі Мережі вважають, що побачене є неспокійним духом.

Популярні новини зараз

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Тіна Кароль спокусливо оголила стегна у вбранні зі шкіри: Дану Балану не пощастило побачити

Показати ще

Нагадаємо, останки невпізнаної морської тварини випадково знайшли на пляжі мексиканського міста Мазатлан. Відомо, що на них під час прогулянки натрапила місцева мешканка Беатріс Моралес Акунья.

Жінка пояснила, що ніхто не підходив до чудовиська, так як здалека воно нагадувало корабельні снасті. Беатріс виклала фотографію знахідки на Facebook і поцікавилася у підписників, що це за істота.

Думки коментаторів розділилися. Одні припустили, що це мурена, інші — що це морський змій. Акунья, в свою чергу, вирішила, що це "мурена, що живе в темних глибинах моря".

Крім того, виявлений храм Греко-Католицької Церкви діяв на території майданського і доревского лісництв.

Ці землі відійшли до Радянського Союзу після Другої світової війни, і Греко-Католицька Церква була знищена. А її відродженням почали займатися лише наприкінці 80-х років. На цей момент на її місці розташована покинута каплиця, відновленням якої хочуть зайнятися священики і місцеві лісничі.

На будиночок у майданському лісництві абсолютно випадково натрапив місцевий лісничий. Саме тут імовірно діяли учні та отець Михайло Косило.

Лісничий зазначає, що вони хочуть максимально відновити цю каплицю. Вона буде служити пам'яткою для священиків, які діяли у часи підпілля. Прикриттям для них у той час служили пасіки, які вони встановлювали для відводу очей влади.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", стародавній привид змусив цікавих блогерів накласти в штани.