Володарі небес та полів зійшлися в жорстокій сутичці. На відео потрапила битва орлана з лисицею, яка вполювала кролика.

Неймовірна подія потрапила до об’єктива популярного фотографа Кевіна Ебі, який опублікував відео "особливо драматичного акту пограбування" у блозі Living Wilderness.

Кевін Ебі, відстежуючи поведінку лисиць в дикій природі, випадково зняв на фото атаку білоголового орлана - той намагався відібрати в наземного хижака убитого кролика.

Птах, яка є національним символом США, налетіла на молоду лисицю, що бігла в поле з тушкою кролика в пащі, і вчепився кігтями в здобич.

Популярні новини зараз
"Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Пенсіонери отримають підвищену пенсію: які умови Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський
Показати ще

Рудий хижак не злякався і вирішив боротися. Величезний орлан підняв в повітря кролика разом з лисицею, яка розтискати зуби.

Після восьмисекундної сутички нальотчик переміг - лисиця впала з триметрової висоти. Кролик дістався Орлану.

Улюблені ігри диких хижаків потрапили на відео

Канадець Ед Трист під час туристичної поїздки з родиною побачив сутичку двох диких рисей. Вони кричали один на одного "людськими" голосами.

Курйозний інцидент стався в 17 кілометрах від міста Онтаріо, пише видання CBC. Трист збирався порибалити і зловити пару піскарів, але замість цього "спіймав" на відео спілкування двох диких рисей, які кричали і, здавалось, навіть "розмовляли", як люди.

Дивіться: як руда хижачка захищала свою здобич від знахабнілого птаха

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", для Всесвітнього проекту WWF "Година Землі" креативне агентство TABASCO створило ініціативу "Голос, який ви ніколи не почуєте".

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) запустив в ефір серію DJ-міксів із голосами рідкісних тварин та птахів, які занесені до Червоної книги України. Чотири композиції стали свого роду криками про допомогу.

У композиціях з'являться голоси євразійської рисі, бурого ведмедя, рожевого пелікана та річкової видри.