Теорія еволюції побудована на тому, що всі ми розвинулися з однієї і тієї ж тварини. Але якої? Американські вчені стверджують, що знайшли відповідь.

Біолог Хорді Папс і зоолог з Оксфорда Пітер Холланд впевнені, що навіть у сучасної людини 55% генів в геномі збереглося від того самого тваринного, яке існувало ще 650 мільйонів років тому.

Судячи з ДНК знайденого генома, древнє створення еволюціонувало досить швидко і переживало множинні мутації.

На жаль, поки немає ніякої можливості дізнатися, як саме виглядав наш спільний предок. Можливо, це буде більш реально в найближчі роки.

Популярні новини зараз
Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Раніше "Знай. uа" писав про те, що австралійський автор і дослідник Даніелла Фентон в середині квітня 2018 року опублікувала свою нову книгу "Гібридні люди". Мільйони людей в усьому світі вважають, що в далекому минулому Землі були візити інопланетних космічних кораблів. Можливо, ці істоти залишили докази свого існування, але які могли бути ці докази?