Чимало чоловіків сьогодні починають лисіти в дуже ранньому віці. Для цього є чимало передумов, зокрема, облисіння може з'явитися через постійну перевтому на роботі, стреси та інше.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Вчені зазначають, що чоловік може почати лисіти (алопеція), якщо має проблеми з щитоподібною залозою. Тож якщо відбудуться певні збої у роботі залози і організму не вистачатиме потрібних мікроелементів – почне випадати волосся.

Напружена атмосфера у сім'ї теж може викликати облисіння. Воно може бути також спричинене інфекціями або через гени. Та на сьогодні проблему облисіння вміють лікувати, хоч і спадкове облисіння особливо погано піддається лікуванню. Єдине – процес лікування облисіння доволі довгий.

У косметичних клініках визначають причину облисіння. Якщо причиною є глисти чи грибок – спершу лікують це захворювання.

Якщо залисина заростає волоссям повільно, то медик може провести курс уколів в цю ділянку чи прописати спеціальні мазі та гелі, які необхідно буде втирати в область облисіння.

Популярні новини зараз
Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Щоб волосся швидше виросло, також рекомендують курс масажу голови, курс опромінення шкіри голови УФ-променями, курс електрофорезу чи курс кріомасажу.

Варто відзначити, що українці, відчувши практично літнє тепло на вулиці, поспішають вибратися для відпочинку на природу. Але в лісі слід бути акуратним, адже він таїть приховані і не дуже загрози для вашого здоров'я. Так, відпочинок в лісі може завершити укусом кліща або навіть змії.

Слід знати, що змії кусають тільки коли захищаються. Для того, щоб убезпечити себе і вберегтися від нападів змій, відпочиваючи в лісах і палицях потрібно обстежити палицею зарості. Крім того, для активного відпочинку слід вибирати надійний взуття і вибирати широкі штани, які бажано заправляти в чоботи.

У випадку, якщо не вдалося уникнути укусу змії в рамках першої медичної допомоги слід відразу ж видалити отруту з рани. Зробити це потрібно негайно.

Відпочинок повинен бути безпечним. Уникнути всіх небезпек неможливо, головне знати, як діяти у непередбачених обставинах. Тільки надання першої медичної допомоги недостатньо, потерпілого в найкоротші терміни доставити в лікарню, а якщо укус прийшовся в ногу, то переносити на носилках.

Гадюки активні лише в теплий період, глибокої осені вони впадають в сплячку в норах гризунів, а в перших числах квітня знову починають повзати по околицях. При цьому змія ніколи не нападає на людину першої. Її укус – це акт самозахисту.

Як уповільнити облисіння - Доктор Валіхновський

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що названо несподівану причину зайвої ваги.