Про зміну ДНК людей в далекому минулому позаземними цивілізаціями заявила австралійська дослідниця Даніелла Фентон.


Австралійський автор і дослідник Даніелла Фентон в середині квітня 2018 року опублікувала свою нову книгу "Гібридні люди". Мільйони людей в усьому світі вважають, що в далекому минулому Землі були візити інопланетних космічних кораблів. Можливо, ці істоти залишили докази свого існування, але які могли бути ці докази?

Недавні дані свідчать про те, що такі докази тепер можна ідентифікувати, у вигляді численних стародавніх артефактів і пам'ятників, створених з використанням високих технологій, а по-друге, тепер виявляється генетичне втручання в людський геном.

Традиції майя, єгиптян і навіть шумерів говорять про богів, які прийшли з небес і передали свою цивілізацію і свої знання народам землі. У своїй книзі Даніелла Фентон пише про одне з найважливіших відкриттів в історії людства, і вона порівнює цю знахідку з відкриттям "чорного моноліту" в класичному фільмі Стенлі Кубрика в 2001 році. Це свідчить про те, що позаземна цивілізація вплинула на розвиток людини. Фентон переконана, що такі докази дійсно знаходяться в наших генах і в нашій ДНК.

Для доказу вчена розповіла про хромосому-2, яка має унікальну лінію і являє собою сплав двох хромосом середнього розміру в нову дуже велику хромосому. Хромосома 2 складається з приблизно 243 мільйонів пар основ, які в даний час декодуються. Вважається, що це злиття відбулося близько 780 000 років тому, і хромосома 2 дивно зустрічається у неандертальців і недавно виявлених людей з Денисової печери, але не у приматів!

За словами Даніелли Фентон, хромосома-2 відповідає за те, що модифікована сучасна людина може розвивати цивілізацію з мистецтвом, культурою та складними технологіями.

Ця хромосома має великий вплив на структуру людського мозку і його складність, імунні функції і репродуктивні функції, які є важливими передумовами для поліпшення вигляду людини. Неактивну ДНК зазвичай називали "сміттєвою ДНК", тому що не розуміли, як вона працює. Тому автор вважає, що хромосома-2 містить області з генами, які виглядають так, як ніби вони були скопійовані, а потім вставлені туди - як в текстовій програмі!Злиття двох "споконвічних хромосом" у хромосому-2 повністю змінило людську подобу на Землі, і з тих пір у людей стало 46 хромосом, раніше явно було 48. Фактично, тільки завдяки новій хромосомі-2 стало можливим перетворення людей в домінуючу форму життя на Землі - різке збільшення розміру нашого мозку вже давно є невирішеною таємницею для антропологів. Повинно бути абсолютно ясно, що тільки тоді зможуть сформуватися здатності людини до активного прийняття рішень, довгострокового планування і формування мови! У мавп немає анатомічних вимог до мови, як це роблять люди. Якщо, як стверджують теоретики еволюції, це була випадкова мутація, то вона була б ізольована і не була б звичайною для людей, неандертальців і денисовців - ця мутація повинна зникнути тільки з першим поколінням мутантів, проте вона все ще присутній через 780 000 років ...Даніелла Фентон дає зрозуміти в своїй книзі, що, на її думку, вони явно є підписами інопланетян, які втрутилися в генетику людини.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Максим Галкін спробував достукатися до озвірилих росіян знімком з Києва, від якого серце кровʼю обливається У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", уфолог сказав, коли людство зустріне прибульців. У недавньому інтерв'ю уфолог на ім'я Ной, який стверджує, що він є справжнім мандрівником у часі, зробив сенсаційну заяву. За його словами, інопланетяни прибудуть на Землю в 2030 році і стануть союзниками зі Сполученими Штатами Америки.