Що жінка може зробити, якщо її чоловік нещасливий у стосунках? Як уникнути такого? Читайте про це в матеріалі Clutch.

Якщо чоловік відчуває себе не найщасливішим у стосунках, але не хоче йти, ось що потрібно зробити:

Чоловік повинен відкрито сказати про те, чого хоче.

Чоловікові потрібно сказати про те, що його турбує або чого йому не вистачає в стосунках - незалежно від відповіді, яку він може отримати. Якщо його щось різко не влаштовує, він повинен набратися сміливості і прямо про це заявити.

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації
Показати ще

Чоловікові необхідно взяти відповідальність за свої вчинки.

Йому потрібно бути зацікавленим в тому, що він сам може зробити, щоб стосунки стали кращими. Йому необхідно бути готовим до змін, адже проблема часто не тільки в партнерці, а й в ньому самому.

Необхідно зрозуміти різницю між сексуальним потягом і діями.

Не потрібно говорити "Я нічого не міг з собою вдіяти", щоб виправдати зраду. Виправдань зраді насправді немає. Якщо чоловік не задоволений своїми стосунками і старається набратися позитивних емоцій на стороні, потрібно просто сісти і подумати. Проблема, як правило, не в самих відносинах.

Зробити стосунки пріоритетом.

Може чоловіка приймали відносини як належне, а може його очікування були занадто низькими. Але якщо він с жінкою поставлять стосунки на перше місце, вони зможуть багато дізнатися про свою партнерку і себе.

Зазвичай є 3 основні причини, за якими чоловіки зраджують:

Відсутність емоційного зв'язку.

Якщо партнерка закривається і чоловік перестає відчувати з нею емоційний зв'язок, він закривається і пробує знайти цей зв'язок з іншими.

Він не відчуває, що його цінують.

Чоловіки розквітають, коли їх хвалять, і гаснуть, коли їх критикують і звинувачують. Наші супутники життя, незважаючи на свою могутню силу, підвищену волосатість і суворість в рішеннях, по суті своїй - діти. Похвала, вчасно сказана вашому супутнику життя, змусить його радіти практично так, як, коли він взяв у руки свою першу відеоприставку або отримав набір олов'яних солдатиків.

Відсутність сексу.

Для чоловіків секс - момент, коли вони відчувають себе бажаними, коли відчувають себе чоловіком. Для чоловіка сексуальність наповнює відносини потенціалом і хвилюванням. Секс дає йому драйв і енергію, щоб домагатися своїх цілей (і свою партнерку). Він в тому числі допомагає переживати щоденну рутину, обіцяючи нагороду в кінці дня.

Нагадаємо, щоб не "зів'яли помідори": психолог розповів, як зберегти кохання і сім'ю.

Як повідомляв Знай.ua, астрологи, які вміють розпізнавати за зірками переваги в коханні того чи іншого знака Зодіаку знають, яких жінок люблять чоловіки різних знаків, і що потрібно про них знати.

Також Знай.ua писав, якщо ти хочеш стати для коханого справжнім маренням, про яке він буде думати постійно, тобі допоможуть ці 4 способи.