Багато хто стверджує, що ніколи не отримували такого задоволення від близькості, як у зрілому віці. Про це повідомляє Лайфхакер.

1. Сексу не стане менше

За даними досліджень третина людей в США продовжують займатися вагінальним сексом до 70 років. У 40 цей показник становить 70% для жінок і 74% для чоловіків.

Автор дослідження, соціолог Дмитро Рогозін, зазначає: "Одна бабуся захихотіла і сказала:" Знаєш, якщо чесно, справжній секс починається лише після 50 ". 86-річний чоловік, який втратив дружину, розповів, що вони регулярно займалися сексом до 70 років. Потім вона померла, він осліп. А через якийсь час "подружився" з її знайомою".

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

2. Турбуватися про безпеку все ще доведеться

Ніякий вік не захищає вас від хвороб, що передаються статевим шляхом. Так що і після 40, і після 60 ви схильні до ризику таких захворювань, як сифіліс, гонорея, хламідійна інфекція, генітальний герпес, гепатит B, генітальні бородавки і трихомоніаз.

З віком не знижується ризик заразитися ВІЛ. Це пов'язано з тим, що якість медицини допомагає людям з вірусом жити довше.

3. Ви продовжите мастурбувати

Дослідження показали, що з 16 до 59 років відсоток мастурбуючих жінок в США не знижується і залишається в межах 60%. Також мастурбує і третина жінок старше 70 років. В середньому 70% чоловіків мастурбують до 69 років. Потім показник знижується до 46%.

4. Займатися сексом стане складніше

Це пов'язано з фізіологічними змінами організму, які дісталися нам від первісних людей. До 40 рідко хто доживав, а весь задум полягав у тому, щоб перед смертю встигнути зробити потомство. Еволюція не бачила сенсу залишати робочу репродуктивну систему тим, хто скоро помре, тому зараз менопауза у жінок настає фактично в середині життя, що раніше було немислимо.

5. Але якість сексу покращиться

Багато жінок старше 40 задоволені своїм сексом більше, ніж в молодості. Ось кілька причин, які вони називають:

  • "Чоловіки мого віку виразно краще в ліжку, вони в цілому менш егоїстичні, більш досвідчені і націлені на те, щоб доставити жінці задоволення".
  • "Мені 55, я чітко знаю своє тіло, можу сказати і показати партнеру, що з ним робити".
  • "Дивно, як впевненість в собі і своєму тілі полегшує отримання задоволення".
  • "Мені 55. Моєму чоловікові 58. Наші діти виросли, вони більше не можуть нам перешкодити. Ми не боїмося вагітності. Нам плювати на наші зморшки. Ми нарешті може насолоджуватися один одним і бути настільки гучними, наскільки хочемо".

6. Проблеми з ерекцією не завадять чоловічому оргазму

Чоловікам для оргазму не потрібна ерекція. Навіть з млявим пенісом досить комфортної обстановки, еротичних фантазій і енергійних ласк жінки, щоб настав оргазм. За відчуттями він буде так само приємний, як і раніше.

Раніше портал "Знай.ua" публікував 7 інтимних звичок, які дратують жінок.