Вчені з Університету Гвельфа (Канада) провели онлайн-опитування на тему інтимної гігієни. У дослідженні взяли участь майже півтори тисячі жінок.

Про це розповідає видання Хроніка.інфо. Дослідники з'ясували, що використання засобів інтимної гігієни підвищує ймовірність розвитку генітальних інфекцій майже в двадцять разів.

Дослідники прийшли до такого висновку після того, як опитали в онлайн-режимі 1435 жінок. Багато з яких користувалися різними товарами для інтимного здоров'я. Жінок запитували, чи використовували вони протягом трьох останніх місяців вироби, призначені для гігієни вагінальної області, учених цікавило інтимне здоров'я учасниць опитування.

Отримані дані шокують. Вагінальні дезінфікуючі гелі підвищують ймовірність розвитку бактеріальної інфекції в області статевих органів майже у двадцять разів, а ризик розвитку кандидозу (молочниці), що викликається дріжджовими грибками — у вісім разів.

Миючі засоби для інтимної гігієни підвищують вірогідність зараження бактеріальною інфекцією в 3,5, а кандидозу — в 2,5 рази.

Небезпеку становлять навіть вагінальні дезінфікуючі серветки. Вони збільшують вдвічі ризик захворювання інфекціями сечових шляхів, а різні зволожуючі креми і мастила підвищують уразливість жіночого організму перед молочницею в два з половиною рази.

Програма про інтимне жіноче здоров'я - відео:

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

Вчені пояснили, що всі ці продукти перешкоджають розмноженню і зростанню бактерій, що є частиною здорової піхвової мікрофлори. Ці бактерії стоять на захисті жіночого організму від вторгнення патогенних мікроорганізмів і надмірної активності умовно-патогенних мікробів.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у середньовiччя практикуючи лікарі застосовували досить незвичайні інструменти. Наприклад, ланцюгова пила з ручним приводом використовувалася для трепанації черепа. Цей інструмент називали остеотомом.Геморой в ті суворі часи видаляли щипцями. А мигдалини - з допомогою спеціальної мініатюрної гільйотини.