Звичайно, підготуватися до дієти досить складно. Просто змиритися з думкою того, що скоро вам не можна буде з'їсти улюблене тістечко, або відмовитися від ситного і смачного бургера вже велике випробування. Але так само, потрібно знати трохи про саму дієту, і про помилки, які ми часто допускаємо під час неї. Адже вам не хочеться, щоб таке випробування пройшло даремно. Тому ми вирішили розповісти вам, які помилки найчастіше допускаємо під час дієти.

Дієтичні помилки

Виключення деяких продуктів.

Це дуже погана ідея. Особливо, якщо ви збираєтеся відмовитися від молочних або глютеновых продуктів для втрати ваги. Утримання від них може призвести тільки до того, що вам захочеться їх ще більше, і ви просто зірветеся. Тому можна, але небагато.

Голод

Популярні новини зараз

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Погода 22 вересня нагадає українцям про зиму: привіт, заморозки

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Дієта – це не голодування. Не треба плутати. Як мінімум тому, що це призведе до проблем зі здоров'ям. Тому намагайтеся їсти в своє задоволення, але зважаючи на кількість калорій, які вживаєте.

Все і відразу

Це стосується не тільки результату. Але і самого процесу переходу на новий раціон. Не можна відразу ж відмовляти собі у всьому, це не тільки негуманно до вашого організму, але і не призведе до гарного результату. Намагайтеся робити все поступово, це допоможе вам звикнутися з думкою, що чогось не можна і дієта може тривати довше, а результат буде набагато краще.

Недосипання

Тут принцип дуже простий. Мало спиш – багато їсиш. А навіщо нам багато харчуватися під час дієти. Звичайно, не посперечаєшся, що в цей час потрібно займатися спортом, ходити в зал, або умовний басейн. Це займає час, який раніше, ми могли приділяти сну. Але ну потрібно зменшувати кількість сну, щоб все встигати.

Вправи для себе

Не потрібно примушувати себе робити те, що на дух не переносиш. Біг неподобається? Не бігай, а катайся на велосипеді. Якщо мова пішла про спорт, то потрібно вибрати ті вправи, які будуть приносити не тільки результат, але і задоволення. Інакше ваші заняття спортом закінчаться дуже швидко.
Дивіться: Помилки під час дієти

Тепер ви знаєте, які головні помилки під час дієти, і не будете допускати їх.