Цей пост просто підірвав Інтернет своєю правдивістю. Прочитайте щоб дізнатися, якою потрібно бути, щоб втримати будь-якого. Передає Clutch.

Вітаю, пані. Якщо ваш чоловік зустріне мене, то він залишиться зі мною назавжди! І є причини... У мене немає стосунків, я не перебуваю в шлюбі, у мене немає постійного чоловіка два роки. Це я вам доповім — досвід. Син помилок важких. І знаєте, що?

Мене страшенно дратує, коли жінки починають скаржитися на своїх чоловіків.

В останній раз я так злилася, коли сталась вчорашня розмова, після якої я зважилася на цей пост.

Життя в самотності навчило мене: це пекельно зручно, коли поруч є рідна людина. Коли поруч є людина, яка може нести важкі сумки, які не під силу підняти мені. Сильний чоловік. У якого є гроші, коли мені їх не вистачає і який може приголубити, коли мені банально захочеться сексу.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника
Показати ще

Але мега важливо, що він кожен день буде робити вибір бути саме зі мною.

Алло, заміжні дівчата-жінки, ви мене чуєте? Це кажу вам я, вільниа від стосунків людина.

Давайте по порядку:

— Він зі мною з-за дитину.

Подивіться статистику розлучень в сім'ях з дітьми. І зрозумійте, чоловіки йдуть з сімей, незважаючи на наявність дитини. Вони роблять так. Дитина не зупиняє.

— Він зі мною, тому що йому так зручно.

А що у вас є такого, що йому з вами зручно? Ви Анджеліна Джолі чи дочка мильярдера?

Ви перете його шкарпетки і готуєте йому їжу. І що? Хіба заради цього можна терпіти постійні істерики?

— Він робить це за інерцією.

Неможливо запустити силу інерції, коли немає усвідомленого вибору. Я перевіряла — ніяка інерція не включається. Людина не з тобою, і все. І ніякої інерції.

— У нього немає варіантів краще.

Варіант краще – це я. Я не буду незадоволена від того, що він приніс мені вафлі не з тим смаком. Я буду згадувати про те, як одного разу цілий день їла тільки хліб, бо більше ні на що не було грошей. І буду йому вдячна.

— Крім мене, він нікому не потрібен.

Потрібен. Мені. Дивіться пункт вище.

— Ще один забійний аргумент: тому що я — принцеса! Зі мною будь-хто радий.

З чого ви це взяли? Спробуйте пригадати. Дитинко, не плутай захоплений батьківський шепіт з об'єктивною реальністю. Цей титул — вираз їх любові до вас, а не ваших достоїнств.

Капризи, надуті губи, надумані проблеми і неспівмірні витрати. Якщо він в свою чергу подумає на 10 сантиметрів вперед — приїхали, шукайте наступного. Якщо не подумає... — вам пощастило, принцеса. Якщо цей формат життя можна назвати везінням.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", певні жіночі типажі довго можуть залишатися одні. А все через невміння проаналізувати свої власні почуття і зрозуміти, що насправді важливо.