В останній день року потрібно прибрати в квартирі, натерти вікна і дзеркала, а також розібрати завали.

Як пише Politeka, потрібно також викинути з дому всю розбиту, колоту або тріснутий посуд, речі, які нагадують про неприємності в минулому році. Не можна зустрічати новий рік з порожніми кишенями.

31 грудня і відразу після настання Нового року не можна мити, прати, прибирати, а також виносить сміття. 31 грудня та 1 січня не рекомендується купувати і ремонтувати взуття. Всі свої доги потрібно закрити до 31 січня, щоб потім не жити в них цілий рік. Пришивати ґудзики 31 грудня теж не можна.

У новорічну ніч не можна стригти волосся, нігті і мити голову, нецензурно лаятися і сваритися, заколювати на собі шпильки і сидіти за порожнім столом. У момент настання нового року не можна сумувати і плакати. Краще відмовитися від чорного одягу. Потрібно, щоб у новому році першим в будинок увійшов чоловік.

Популярні новини зараз

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Прикмети і звичаї на новий 2018 рік

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Новий рік можна провести без великих витрат. Для цього потрібно слідувати деяким рекомендаціям.